ГоловнаЄгипет4 обов'язкових для відвідування місця в Єгипті взимку 2022 року

4 обов’язкових для відвідування місця в Єгипті взимку 2022 року

Єгипет є одним із найпопулярніших туристичних напрямків у зимовий період, оскільки температура в середньому досягає 23-24 °C. Єгипет також дотримується суворих запобіжних заходів, щоб захистити відвідувачів від нового коронавірусу (COVID-19). Усі працівники туристичних закладів, включаючи готелі, курорти, кафе, ресторани та базари, а також туристичний транспорт на Червоному морі, Південному Синаї, в Луксорі та Асуані, були щеплені від COVID-19, оскільки готелі та курорти готуються до безпечного повернення відпочиваючих цієї зими. У наступних рядках ми проливаємо світло на чотири місця, які туристи не повинні пропустити цієї зими.

Луксор та Асуан

Луксор та Асуан – одні з найтепліших міст для відвідування Єгипту. Вони є найкращими місцями для зимового відпочинку. Сонце сходить 11 годин на день влітку та понад 8 годин на день взимку. Луксор та Асуан розташовані на півдні Єгипту. Там перебувають майже половина всіх пам’яток світу.

Луксор відомий як найбільший у світі музей просто неба завдяки своїм унікальним археологічним скарбам. Він також є другим за відвідуваністю місцем у Єгипті після Каїру. У Луксорі найпопулярнішими місцями для відвідування є Карнакський і Луксорський храми, а також Долина царів та цариць.

Зараз в тренді: Покоївка розповіла туристам про небезпеку користування безкоштовними готельними шампунями та гелями для душу

В Асуані туристи можуть насолодитися нубійською культурою, жителі якої славляться своєю великою гостинністю та барвистими будинками. Нубійське село розташоване на острові Елефантіна на річці Ніл, недалеко від Асуана. Одна з найпоширеніших традицій мешканців нубійського села – розведення крокодилів у своїх будинках як домашні тварини. Асуан також відомий храмом Абу-Сімбел та храмом Ком-Омбо.

Шарм-ель-Шейх

Шарм-ель-Шейх відомий своєю теплою погодою та дивовижними пляжами, які приваблюють безліч туристів узимку. Шарм-ель-Шейх – одне з найвидатніших місць у світі для дайвінгу. Туристи щороку приїжджають до міста, щоб насолодитися його чудовими горами, екзотичними кораловими рифами, чарівною прозорою блакитною водою, шикарними курортами та чудовими пляжами.

4 обов'язкових для відвідування місця в Єгипті взимку 2022 року

Дахаб

Опинившись у Єгипті, туристи стікаються до Дахаба, що перекладається як Золото. Свою назву місто отримало завдяки жовтому блискучому піску. Дахаб – друге за популярністю місце для дайвінгу на півдні Сінаю після Шарм-ель-Шейха.

Минулого тижня Міністерство туризму та старожитностей Єгипту запустило цифрову кампанію під назвою “Сонячне Різдво” на платформах соціальних мереж для просування найкращих туристичних напрямків країни на зиму 2022 року.

Компанія “Сонячне Різдво”, запущена Єгипетською радою з просування туризму (ETPB), орієнтована на туристів із Великобританії, Німеччини, України, Італії, Франції, Росії та США.

Генеральний директор Генерального управління з активізації туризму Єгипту Амр Ель Каді сказав, що запуск цієї кампанії співпадає зі святкуванням Різдва та Нового року, щоб залучити до країни більше туристів з-за кордону.

Також читайте: Після снігопаду на курортах Єгипту намітилося потепління

Ель-Каді сказав, що за допомогою короткометражного фільму та ілюстрованих матеріалів кампанія демонструє археологічні та природні елементи єгипетських туристичних напрямків, включаючи теплу погоду, краєвиди, стародавні реліквії та різноманітні туристичні заходи.

Компанія також спрямована на розвиток внутрішнього туризму та заохочення єгиптян проводити свята, Новий рік та Різдво в єгипетських туристичних центрах, додав він.

Крім того, помічник міністра туризму та старовин Ламія Камель зазначила, що кампанія була запущена на найпопулярніших платформах соціальних мереж, включаючи Facebook, YouTube, Instagram, Snapchat, TikTok та VK.

Міністерство прагне використати сучасні засоби просування, щоб охопити більшу кількість людей у ​​всьому світі, додав Камель.

За її словами, просування у соціальних мережах також дає міністерству можливість виміряти охоплення аудиторії.

Сюзан Мостафа, генеральний директор з планування та подальшої діяльності та керівник міжнародних кампаній Єгипетського управління з розвитку туризму, сказала, що просування туризму через соціальні мережі з використанням фотографій, відео та письмового контенту є важливою частиною маркетингової стратегії міністерства, і що сторінки в соціальних мережах надихають мандрівників відкрити собі Єгипет.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Саудівська родина поряд із Шарм-ель-Шейхом збудує елітний курорт

Холдингова група Ajlan and brothers із Саудівської Аравії прагне...

У Єгипті біля курорту Шарм-ель-Шейх сів на мілину і зруйнував рідкісний кораловий риф танкер що плив до Росії

На єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх сталася НП: біля курорту сів...

5 архітектурних шедеврів давнини, висічені з каменю

Майбутнє завжди хвилювало уми людства. Адже саме там все...

У Єгипті планують побудувати ще один курорт на Червоному морі

Влада Єгипту слідом за залученням інвестицій з ОАЕ в...

У Єгипті туристку заарештували в аеропорту за вивезення сувеніра

Вісім днів провела у поліційній ділянці Луксора туристка із...