ГоловнаLifeStyleПокоївка розповіла туристам про небезпеку користування безкоштовними готельними шампунями та гелями для...

Покоївка розповіла туристам про небезпеку користування безкоштовними готельними шампунями та гелями для душу

Збираючись у поїздку, туристам слід брати власні шампуні та гелі для душу. Чому від готельного міні-приладдя краще триматися подалі, розповіла співробітниця одного з готелів у своєму TikTok-акаунті. За словами готельного експерта, все туалетне приладдя – це «просто розбавлений парфумерний безлад». Але головна небезпека полягає в іншому.

«Не використовуйте, я повторюю – не використовуйте туалетне приладдя у ванній кімнаті готелю. Якщо ви не хочете підхопити дріжджову інфекцію або отримати суху шкіру», – попередила вона.

Потім співробітниця розповіла, які бренди, на її думку, є безпечними для застосування в душі: «Єдині, які я рекомендую використовувати, – це ті, які ви знайдете в розкішних готелях, як Ritz-Carlton. Ще один фаворит – бренд Bliss, який постачається у W hotel. Тому, коли ви подорожуєте, обов’язково беріть із собою своє власне туалетне приладдя». Вона також додала, що немає жодної гарантії, що вміст у безкоштовних міні-пляшечках свіжий.

Один із коментаторів був дуже здивований розповіддю співробітниці готелю і написав таке: «Тьху, я раніше запасався цими маленькими шампунями та кондиціонерами – тепер вони мені не потрібні. Я навіть не знав про це, але завжди беру свій власний шампунь/кондиціонер і ополіскувач для тіла».

Раніше DIP писав, що «Стюардеса повідомила, як убезпечити себе перед заселенням у номер готелю».

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Дієтолог спростувала користь трьох модних продуктів для схуднення».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода