ГоловнаВелика БританіяМеган поскаржилась британському регулятору на телеведучого Пірса Моргана

Меган поскаржилась британському регулятору на телеведучого Пірса Моргана

Меган, дружина принца Гаррі, поскаржилася британському регулятору засобів масової інформації на ведучого Пірса Моргана та його коментар про те, що він не повірив жодному слову, яке вона сказала в своєму знаковому інтерв’ю з Опра Уінфрі.

Морган, колишній редактор таблоїдів і ведучий CNN, цього тижня залишив свою гучну роботу в “Good Morning Britain” на ITV після реакції на його коментарі до інтерв’ю, в якому Меган показала, що почувала себе самовбивцей, живучи в королівстві у Великобританії.

Меган поскаржилась британському регулятору на телеведучого Пірса Моргана

В інтерв’ю, яке потрясло монархію Великобританії, Меган, яка вийшла заміж за принца Гаррі в 2018 році, заявила, що королівська сім’я також відхилила її прохання про підтримку психічного здоров’я.

Вранці після того, як інтерв’ю вийшло в ефір на американському телебаченні, Морган в “Good Morning Britain”, серед потоку інших критичних зауважень, сказав, що не вірить жодному слову, яке сказала Меган. У своєму твіттері він назвав її “принцесою Буратіно”.

Програма понеділка залучила понад 41 000 скарг до британського регулятора ЗМІ Ofcom, другого за величиною в історії, який оголосив про розслідування. Як повідомляють ЗМІ, пара також скаржилася телекомпанії ITV.

“Ми можемо підтвердити отримання скарги щодо стандартів, поданої від імені герцогині Сассекської”, – заявив представник Ofcom у п’ятницю, посилаючись на офіційний титул Меган.

Меган і Гаррі неодноразово стикалися з британськими ЗМІ, зокрема з таблоїдними газетами, яких вони звинуватили у фанатизмі та вторгненні в їх приватне життя.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини