ГоловнаВелика БританіяПопулярність Гаррі та Меган падає у Великобританії після інтерв'ю з Опра Уінфрі

Популярність Гаррі та Меган падає у Великобританії після інтерв’ю з Опра Уінфрі

Як повідомляє Reuters, за опитуванням YouGov – популярність принца Гаррі та його дружини Меган впала у Великобританії і ніколи ще не була нижчою, ніж після їх вибухового інтерв’ю з ведучою американського чат-шоу Опра Уінфрі, згідно з опитуванням у п’ятницю, 12 березня.

Під час інтерв’ю, яке транслювалося минулої неділі, Меган заявила, що її прохання про допомогу, хоча вона відчувала суїцидальність, ігнорували, і що один неназваний член сім’ї запитав, якою темною може бути шкіра їхнього сина Арчі.

Тим часом Гаррі, онук королеви Єлизавети, також оплакував реакцію своєї сім’ї на рішення пари відступити від офіційних обов’язків.

Інтерв’ю, що розповідає про все, поглинуло 1000-річну монархію у найбільшу кризу цього століття, і, згідно з опитуванням YouGov, позиція двох королівських родів також зазнала великих наслідків.

Він виявив, що 48% відсотків з 1664 респондентів негативно ставилися до Гаррі в порівнянні з 45% з позитивним поглядом. Вперше його чистий рейтинг сприятливості був негативним і знизився на 15 пунктів порівняно з тижнем раніше.

Тим часом лише три із 10 людей позитивно сприймали Меган, тоді як 58% – негативно.

Популярність Гаррі та Меган падає у Великобританії після інтерв'ю з Опра Уінфрі

Як і в інших опитуваннях, проведених після інтерв’ю, між поколіннями існував розрив: більшості людей у ​​віці від 18 до 24 років сподобалися Гаррі та Меган, а ті, хто старше 65 років, переважно мають негативні почуття до них.

Єдиним членом сім’ї, який помітив падіння їх популярності, був батько Гаррі, спадкоємець престолу принц Чарльз. Опитування показало, що зараз 42% негативно сприймають його, в порівнянні з 49% позитивно.

Це порівняно з 94-річною королевою, яка сподобалася 80%, та старшим братом Гаррі та його дружиною Кейт, які були популярними у трьох чвертей респондентів.

Окреме опитування, проведене частково до трансляції інтерв’ю у Великобританії, виявило, що підтримка монархії в цілому майже не змінилася: 63% підтримали інституцію і 25% бажали обраного глави держави.

Але були деякі тривожні цифри для королівської родини. Серед наймолодшої вікової групи підтримка обрати главу держави була вищою, ніж підтримка монархії, на 42% до 37%, хоча YouGov сказав, що це було в межах похибки.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини