ГоловнаCOVID Travel NewsВтомившись від омікрона, Таїланд вирішив послабити обмеження

Втомившись від омікрона, Таїланд вирішив послабити обмеження

Незважаючи на поширення штаму «омікрон» Covid-19 у Таїланді, що спричинило різке зростання щоденної статистики, у країні закликають продовжити курс на зменшення обмежувальних заходів, у тому числі й для туристів.

Що цікаво – цей заклик цього разу озвучило Міністерство охорони здоров’я, заявивши, що «смертність і навіть госпіталізація від Омікрона не є на високому рівні».

Цікаво, що лише напередодні у Паттайї 100 туристів втекли від поліції з нічного клубу. Подробиці читайте за цим посиланням.

За словами міністра охорони здоров’я Анутина Чарнвіракула, кількість летальних випадків, а також тих, хто перебуває на ШВЛ та у відділеннях інтенсивної терапії, як і раніше, залишається низькою. І, хоча омікрон дуже заразний: за деякими оцінками, 9 з 10 людей, що зазнали впливу, заразяться вірусом, симптоми і наслідки набагато менш серйозні, ніж у минулого варіанту «дельта». У результаті Міністерство охорони здоров’я звернулося до CCSA (тайського аналогу Оперштабу) з проханням розпочати ослаблення обмежень Covid-19, щоб спробувати відновити життя та туризм у Таїланді.

«Вжиті зараз заходи допомогли стримати серйозність спалаху Омікрона, але ми повинні зберігати пильність, навіть коли ситуація стабілізується», – додали в МОЗ.

Для тих, кому важливий здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вірусологи розповіли про вплив ковіда на тривалість життя людини».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода