ГоловнаCOVID Travel NewsУ Паттайї 100 туристів втекли від поліції з нічного клубу

У Паттайї 100 туристів втекли від поліції з нічного клубу

Понад 100 людей, серед яких найшвидше були й туристи, тікали від поліції в Паттайї після рейду в пошуках порушників ковідної комендантської години, під час якої заборонено також і продаж алкоголю. Рейд «накрив» вечірку, що відбулася у місцевій художній галереї о 22:30. Поліцейські з’явилися після 21:00, коли продаж алкоголю у ресторанах було закрито.

Рятуючись від поліції, тусовщики стрибали через огорожі та вилазили з вікон кафе Ma Ha Na та художньої галереї на Джомтьєні. За словами офіцера поліції Паттайї Куллачарта Куллачая, який керував рейдом, співробітники служби безпеки увійшли до місця проведення вечірки о 22:30. Причому вони заарештували «доглядача» за те, що він використав це місце як нічний клуб і дозволив продаж алкоголю, а також відсутність соціального дистанціювання та інших правил Covid-19.

«Ми зосередили свої зусилля на персоналі, керівництві та власнику закладу, а не на клієнтах, що біжать. Буде вжито подальших юридичних дій», – додали в поліції.

У Таїланді, колись колишньою “столицею” нічного життя Covid-19 призвів до закриття багатьох нічних закладів, включаючи бари та клуби. Лише деяким із них було дозволено знову відкритися, перетворивши свої заклади на «ресторани», з ослабленням обмежень на алкоголь у «блакитних» зонах, включаючи Паттайю. Але випивку можна подавати лише до 9 вечора. Правоохоронці попередили, що рейди продовжуватимуться щоночі. А також пригрозили, що можлива і повна заборона на продаж алкоголю в ресторанах провінції, якщо підприємства продовжать ігнорувати нещодавні правила.

Також читайте: У Таїланді можуть запровадити сухий закон для туристів

Нагадаємо, що в Таїланді суворість законів – у цьому випадку, «антиковідних» правил – вже призводила до втеч туристів. Деякі були дуже курйозні – так, на Пхукеті підняли паніку через зниклого з готелю російського туриста з коронавірусом – він встиг потрапити в усі новини, місцевих просили повідомити поліцію про його місцезнаходження, а турист лише вийшов з обсерватора пройтися пляжем. Але й європейські туристи теж далеко не законослухняні – заради їхнього пошуку тайської поліції довелося проводити цілу спецоперацію.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: ««Правило екватора»: які продукти не можна їсти після 15:00».

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода