ГоловнаТаїландУкраїнських туристів у Таїланді попередили про штрафи 20000 бат

Українських туристів у Таїланді попередили про штрафи 20000 бат

Туристам загрожує серйозний штраф, якщо вони не носитимуть маски та дотримуватимуться інших «антиковідних» законів Таїланду, зокрема – влаштовуватимуть вечірки. Про це заявив представник тайського аналога Оперштабу CCSA Апісамай Срірангсон.

На спеціальному брифінгу він заявив, що змушений озвучити це попередження після того, як на іноземців, як туристів, які прибули за програмою «пісочниці», так і ділових туристів, почали надходити численні скарги з боку готельєрів та інших тайських громадян. Крім того, надходили і заяви, що туристи зібралися влаштовувати вечірки, які збільшують ризик передачі коронавірусу.

«Усім туристам, які порушать тайські закони про боротьбу із хворобами, будуть пред’явлені звинувачення. Відвідувачі мають підкорятися, інакше їх буде притягнуто до відповідальності», – заявив представник тайського оперштабу.

Заклики носити маски також повторив під час брифінгу CCSA англійською заступник прес-секретаря Міністерства закордонних справ Натапану Нопакун. Він підкреслив, що відповідно до Закону про інфекційні захворювання населення і туристи завжди повинні дотримуватися маскового режиму.

«Ви повинні носити маски у громадських місцях та під час будь-яких групових заходів, інакше будете оштрафовані. Максимальний розмір компенсації становить 20 000 бат (понад 16 000 гривень)», – заявив представник тайського МЗС.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода