ГоловнаАвстраліяАвіакомпания Quantas просить співробітників на керівних посадах, замінити персонал з обробки багажу

Авіакомпания Quantas просить співробітників на керівних посадах, замінити персонал з обробки багажу

Австралійська авіакомпанія Quantas, яка також відчуває нестачу персоналу, опублікувала терміновий заклик до волонтерів серед своїх менеджерів для заміни персоналу з обробки багажу, повідомляє BFM TV, яке цитує БТА.

Розшукують щонайменше сотню людей, оскільки не вистачає наземного персоналу, повідомив операційний директор авіакомпанії Колін Хьюз у внутрішньому повідомленні.

Менеджерів, готових засукати рукави, навчать і направлять до аеропортів Сіднея та Мельбурна для сортування, сканування та перенесення багажу. Заклик до добровольців пролунав після того, як компанія Quantas звільнила майже 1600 співробітників наземних служб та передала роботу на субпідряд. Це рішення було визнано судом незаконним, але авіакомпанія оголосила, що оскаржуватиме судову заборону.

Австралійський перевізник зіткнувся з численними скасуваннями рейсів, затримками, довгими чергами пасажирів і втратою багажу. Така ситуація сильно підірвала імідж групи, яка мала чудову репутацію у всьому світі.

Проблеми з персоналом та логістикою існують не тільки в Австралії. У США та Європі цього літа виникали все нові й нові труднощі. Організація захисту прав авіапасажирів AirHelp, яка проаналізувала дані з січня по липень, оголосила, що за цей період в Європі затримки або скасування рейсів торкнулися 66 мільйонів пасажирів (чверть від загального числа).

Свіжі новини

Погода

Схожі новини