У Туреччині від COVID-19 вилікувалися понад 4,55 млн осіб

До теперішнього часу в Туреччині одужали в загальній складності 4 554 037 пацієнтів з коронавірусною інфекцією, повідомляє Міністерство охорони здоров’я країни.

За даними відомства, за останню добу в Туреччині підтверджено ще 336 летальних випадків від коронавіруса нового типу COVID-19, а загальне число жертв захворювання досягла 41 527.

У міністерстві додали, що сумарна кількість зареєстрованих випадків зараження коронавірусною інфекцією склала 4 929 118, ще у 28 997 осіб тести на вірус дали позитивний результат.

Згідно з інформацією Міністерства охорони здоров’я, за минулу добу було зроблено 241 747 тестів на наявність COVID-19, а всього з початку спалаху захворювання проведено 48 229 733 аналізів.

Пандемія почалася з виявлення в кінці грудня 2019 року в місті Ухань провінції Хубей центрального Китаю перших випадків пневмонії невідомого походження.

  Туреччина сподівається, що повна ізоляція піде на користь туризму

31 грудня 2019 року влада Китаю поінформували про спалах невідомої пневмонії Всесвітню організацію охорони здоров’я (ВООЗ).

30 січня ВООЗ визнала спалах нового коронавируса надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров’я, що має міжнародне значення.

Слідкуйте за нами на Google News

Також читайте

Актуально

Сьогодні Туреччина вводить повну ізоляцію

Туреччина має намір ввести повну ізоляцію до 17 травня, щоб обмежити поширення коронавируса, який змусив уряд ввести більш суворі заходи після сплеску випадків COVID-19. Блокування,...

Розкопки на заході Туреччини розкривають секрети античної Трої

В ході розкопок, що проводяться на заході Туреччини - в античних містах Троя в провінції Чанаккале і Айзаноі в провінції Кютахья, було отримано багато...

Turkish Airlines лідирує за кількістю авіарейсів в Європі

Флагман цивільної авіації Туреччини компанія Turkish Airlines зберігає лідируючі позиції в Європі по добовій статистиці авіарейсів. За даними Європейської організації з безпеки аеронавігації («Євроконтроль») на...

Міністр культури і туризму Туреччини зустрівся з українцями

Міністр культури і туризму Мехмет Нурі Ерсой зустрівся з українцями, які проживають в Туреччині. Зустріч з громадянами України пройшла в одному з готелів в районі...
Погода

Останні новини