ГоловнаГотеліДешевому відпочинку в Туреччині настає кінець: готелі назвали причину

Дешевому відпочинку в Туреччині настає кінець: готелі назвали причину

Акції протесту та загрози закритися назавжди – так зустрічають турецькі готелі дворазове, а іноді навіть триразове підвищення цін на електрику та непомірні рахунки за електроенергію. За січень ціни подвоїлися, що розлютило власників готелів, пишуть турецькі ЗМІ. Більшість готелів опинилися у безвиході, заявляють вони. «Давайте ми просто віддамо вам ключі і закриємося назовсім!», – висловлюються протестуючі директори та власники в Ізмірі на адресу влади Туреччини.

«Поки що низький сезон, покрити неймовірні витрати за рахунок доходів стало взагалі неможливо. Ми хочемо, щоб було вжито заходів проти високих рахунків за світло. Не залишайте нас наодинці з приватними компаніями, що регулюють ціни на електроенергію. Туреччина зіштовхнулася з найвищими цінами історія республіки. Нічого нормального у цьому немає. Я вважаю це зловживанням», – із такою заявою виступив Мехмет Генен, голова Ізмірської готельно-пансійної палати ремісників.

Також читайте: Турецьким готелям загрожує новий удар через зростання комунальних платежів

«Наші рахунки за електроенергію подвоїлися втричі у січні. Рахунок, що у грудні становив 78 тисяч турецьких лір, збільшився до 190 тисяч лір», – виступають на сторінках ЗМІ готельєри. Інший спікер заявив, що його готель, який зараз закритий, отримав рахунок у розмірі 175 000 лір. “Я навіть не хочу подумати про наступний рахунок, коли готель буде відкритий на початку літнього сезону”, – додав він.

Голова правління Kayakapi Tourism Якуп Дінлер також поділився рахунками за електроенергію двох об’єктів за грудень та січень у своєму обліковому записі в Твіттері. «Грудневий рахунок у розмірі 91 тисячі лір в одному з об’єктів збільшився до 205 тисяч лір у січні, на другому об’єкті грудневий рахунок становив 51 тис. лір, у січні він збільшився до 132 тис. лір. А споживання приблизно таке саме! Рахунки в 2,25 – 2,5 рази більше! Пощастило лише тим власникам готелів, які уклали особливі угоди з енергетичними компаніями. У них зростання рахунків за електроенергію склало всього 60%, а не 110%, як у їхніх колег.

Спеціалістам з туризму довелося переглянути як раннє бронювання, так і сезонні ціни у зв’язку зі зростаючими витратами. У результаті для внутрішніх туристів ціни вже ризикують стати непідйомними, та й українцям, можливо, доведеться забути про «дешеву Туреччину» – ціни доведеться підняти на 40-50%.

Також читайте: В Анталії заявили про величезні втрати

«Ми не знаємо, як оператори, які заповнюють готелі раннім бронюванням, покриватимуть зростаючі витрати від їжі до енергії. Навіть якщо 2 особи проживають в готелі, ми не можемо вимкнути світло. Підвищення цін відбудеться обов’язково», – заявив президент Асоціації малих готельєрів Ертан Устаоглу.

«У номерах готелю за добу споживається від 50 до 70 кВт енергії. Ліфти, праски, водонагрівачі, комбіновані бойлери, обігрівачі, телевізори, холодильники, чайники, кавоварки, соковижималки та кухонна техніка, активні розетки, щоб гості могли заряджати свої ноутбуки та побутову техніку в будь-який час, системи перемикання карт, все є електро. Наші готельні номери не окупаються. Очевидно, зростання цін на електроенергію лягає серйозним тягарем на галузь. Готельєри не можуть собі дозволити такі тарифи. Але це ми, власники готелів – джерело валюти та рушійна сила цієї країни!», – заявляють протестувальники в Ізмірі.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Лікарі назвали продукти які покращують зір».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Курс турецької ліри впав до історичного мінімуму

Курс турецької ліри впав до історичного мінімуму — за...

У Туреччині море вийшло з берегів та затопило кілька міст

Як повідомляє інформагентство Anadolu, у Туреччині з берегів вийшли...

По Туреччині завдано удару: море затопило міста та курорти

Стамбул та деякі курорти Туреччини опинилися у центрі стихії....

Літак полетів, забувши 30 пасажирів в аеропорту Парижа

Літак компанії Sunexpress вилетів із Парижа до турецького Ізміру,...

У Туреччині пограбували 47 готелів на 15 млн.

Оригінальний спосіб шахрайства винайшли на турецькому курорті Ізмір: винахідливі...