ГоловнаГотеліУ Туреччині пограбували 47 готелів на 15 млн.

У Туреччині пограбували 47 готелів на 15 млн.

Оригінальний спосіб шахрайства винайшли на турецькому курорті Ізмір: винахідливі шахраї пограбували 47 готелів на цілих 15 млн. турецьких лір або в перекладі на гривню – більше 20 млн.

Принаймні, як повідомляє прес-служба Управління боротьби з шахрайством Ізмірського на однотипне шахрайство поскаржилися 47 працівників готелів. При цьому не уточнюється скільки готелів постраждали, але з контексту повідомлення випливає, що шахраї «обнесли» саме 47 готелів.

Схема була така: шахраї дзвонили на ресепшен готелю, представлялися власником готелю, який заявляв, що планує ремонт чи реновацію — і терміново на неї потрібні гроші. Таким чином у 47 довірливих співробітників було виманено корпоративних коштів в обсязі 15 млн. турецьких лір (понад 20 млн. грн).

Як прозвітували у прес-службі відомства, особи та адреси підозрюваних уже встановлено. Заарештовано 11 підозрюваних. У ході розслідування було вилучено 22 тисячі турецьких лір готівкою, телефон, сім-карти, 1 неліцензований пістолет та 1 неліцензовану мисливську рушницю.

Одна з версій розслідування — дії банди шахраїв стали частиною організованого криміналу, який масово переміщається на курортне узбережжя. Нагадаємо, що «тривожний сигнал» щодо активізації мафії на курортах Туреччини озвучив навіть голова місцевого МВС Алі Ерлікая. Він доручив начальникам місцевої поліції «протягом року очистити прибережні райони від мафіозних структур», причому особливу увагу звернути на «відлов» ватажків та організаторів.

Тим, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Вчені назвали вітамін, який захищає від раку».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Туреччині море вийшло з берегів та затопило кілька міст

Як повідомляє інформагентство Anadolu, у Туреччині з берегів вийшли...

По Туреччині завдано удару: море затопило міста та курорти

Стамбул та деякі курорти Туреччини опинилися у центрі стихії....

Літак полетів, забувши 30 пасажирів в аеропорту Парижа

Літак компанії Sunexpress вилетів із Парижа до турецького Ізміру,...

Названо турецькі курорти, де відпочивають місцеві

Курорти Туреччини – улюблене місце відпочинку не лише українських...

Вистачить 15 євро на добу: названі найбюджетніші країни Європи для відпочинку цього літа

Туреччину назвали найбюджетнішою країною для відпочинку влітку 2023 року...