ГоловнаГотеліТурист мало не зомлів, коли дізнався про ціну за пляшку води з...

Турист мало не зомлів, коли дізнався про ціну за пляшку води з міні-бару в номері готелю Лос-Анжелеса

У готелі Лос-Анжелеса, де нещодавно один турист знайшов сумку з грошима, залишену попереднім постояльцем, чергового мандрівника накрило інше приголомшливе відкриття в номері. Так, гість, що відчував спрагу, захотів попити, але з жахом дізнався ціну на пляшку води з міні-бару після того, як її випив.

«Майте на увазі, серед всієї цієї надмірності (алкогольних та безалкогольних напоїв у холодильнику) у номері були приголомшливі ціни (і) круті штрафи за те, що багато хто з нас досить регулярно роблять із міні-баром», — таке попередження туриста опублікувала британська газета The Sun. Так, вартість 1-літрової пляшки води коштувала йому $31 (близько 1250 грн.). Але найдорожчою виявилася пляшка Patron (марка текіли преміум-класу) обсягом 200 мл, тобто, як філіжанка кави, – за $ 75 (3000 грн.). Таких прикладів достатньо, щоб знепритомніти, запевнив автор.

«Поруч із холодильником не було прейскуранта, який попереджає, що ваш гаманець буде спустошений швидше, ніж у колеса рулетки кількома поверхами нижче. Натомість ця інформація була прихована на сторінці телевізора у номері», — обурився мандрівник.

Втім, поширений спосіб шахрайства гостей із заміною дорожчої випивки на дешевшу такі готелі припиняють. Сучасні міні-бари, обладнані точними вагами та спеціальними датчиками, повідомляють у центр, в даному випадку адміністрації готелю, про те, які маніпуляції проводилися з холодильником.

За словами «постраждалого», він віддав би перевагу орендувати цілий холодильник у цьому готелі, ніж користуватися місцевим міні-баром. «Охолодження вашого пива вартістю $4 протягом 24 годин у міні-барі готелю обійдеться вам більш ніж у 10 разів дорожче самого пива», — додав він.

Інший гість готелю поділився зображенням аналогічного попередження у своєму готелі. «Центр живлення знаходиться на датчику. За використання буфету для зберігання особистих речей автоматично стягується плата у розмірі $50 доларів США».

Ще один турист розповів свою жахливу історію про використання міні-бару готелю для охолодження принесеного в номер спиртного. «Я був у готелі MGM Aria, вони мають вдосконалені міні-бари, оснащені датчиками. Холодильник визначає, коли предмет переміщується або змінюється розмір або вага вмісту. Ми принесли свій алкоголь і використовували міні-холодильник, щоб напої не нагрілися, а коли виїжджали, MGM взяв із нас «плату за особисте користування» у розмірі $25 на день», – поділився він, щоправда, не уточнивши, скільки ночей довелося сплатити за користування холодильником.

Як зазначили раніше експерти, у туристів, які вирішать оскаржити дії готелю щодо автоматичного зняття грошей за відчинені двері міні-холодильника та зберігання там власних продуктів, є добрі шанси на компенсацію. Особливо якщо поблизу немає попереджувального прейскуранта.

Втім є курортні готелі, які взагалі відмовилися від міні-холодильників у своїх номерах. Наприклад, з 2018 року їх не використовують готелі популярної Коста-Бланки в Іспанії. Рішення було ухвалено після низки інцидентів з британськими туристами. За даними керівництва готелів, постояльці крадькома спустошували вміст пляшок, потім наповнювали їх власною сечею та ставили назад. При виїзді вони все заперечували та їхали без штрафів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте