ГлавнаяCOVID Travel NewsRU Країни відкриваються одна за одною: на що розраховувати українському туристові?

RU Країни відкриваються одна за одною: на що розраховувати українському туристові?

RU Планета втомилася від ковіда, а специфіка поширення та тяжкість наслідків зараження штамом «омікрон» дозволяють цій втомі трансформуватися у повсюдне зняття обмежень. Якщо хтось ще не побачив цієї тенденції, ми дамо її відчути на конкретних прикладах останніх днів.

ОАЕ, і так лояльні до в’їзду туристів, починають відкручувати ситуацію всередині країни. З 15 лютого країна – господиня «Експо-2020» планує скасувати вимогу про часткове заповнення торговельно-розважальних центрів, туристичних об’єктів та транспорту.

Малайзія з 1 березня збирається відкрити всю країну (поки що для туристів доступний лише Лангкаві) і скасувати карантин. Кіпр з цієї ж дати скасовує для українських туристів ПЛР-тестування після прильоту на острів. ЄС протягом тижня планує оприлюднити нові правила, які б полегшували режим в’їзду для вакцинованих туристів. Греція, Франція, Норвегія, Португалія та Швеція відмовилися від в’їзного тестування – здебільшого для громадян ЄС, але все ж таки.

З 10 лютого відкрилися Філіппіни. З 21 лютого відкриє хвіртку для вакцинованих мандрівників андикоподібна фортеця Австралії, з липня туристи країн, які мають безвіз із Новою Зеландією, зможуть просочитися і туди в рамках п’ятиетапного плану відкриття країни Довгої білої хмари.

Для довідки: Австралія та Нова Зеландія були повністю закупорені протягом більш як 2 років, причому не тільки для іноземців, але й для власних громадян.

Нещепленим громадянам подорожувати буде все складніше, аж до прямої заборони на в’їзд, що планують зробити на тих самих Філіппінах.

Свежие новости

Похожие новости