ГоловнаМедицинаВ ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

Перший в регіоні медичний центр у Абу-Дабі планується відкрити для пацієнтів у 1 кварталі 2022 року

Очікується, що будівельні роботи на першому в регіоні медичному центрі в Абу-Дабі завершаться до кінця третього кварталу цього року, а пацієнти планують прибути в заклад на суму 500 мільйонів дирхамів (136 мільйонів доларів) до початку 2022 року, за словами генерального директора Ахмеда Алі.

12-поверхова будівля на земельній ділянці площею 82 000 квадратних футів у місті Халіфа, включає три поверхи підвального паркінгу, чотири торгові поверхи на 25 одиниць продуктів харчування та напоїв та гіпермаркет, а також п’ять поверхів загальною площею 19 000 квадратних метрів для закладів охорони здоров’я – таких як лікарня, медичні клініки, стоматологічна практика, медичні лабораторії та тренажерний зал.

В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

“Ми завершуємо будівництво до третього кварталу цього року, тож до серпня ми будемо завершені на 100 відсотків, а звідти ми надамо пільговий період мешканцям, щоб розпочати свою підготовку. Ми повинні мати можливість приймати клієнтів до початку 2022 року” – говорить Алі.

Спочатку робота над проектом розпочалась у 2016 році, землю надало Управління охорони здоров’я Абу-Дабі.

Алі повідомив, що обговорення відбувалися з медичними працівниками, а також постачальниками F&B.

Він сказав: “У нас є кілька зацікавлених міжнародних постачальників медичних послуг, які підтримували з нами контакт. Деякі з них прийшли на сайт, вони відвідали сайт і провели екскурсію, і вони планують розпочати свій бізнес в ОАЕ, в нашому закладі. Ми хотіли б переконатись, що ми маємо правильну суміш”.

Алі додав, що вони також прагнули залучити до закладу новостворених підприємств. “Ми додаємо цей об’єкт до економіки. Будь-якому новому стартеру потрібно буде скласти плани, вибрати землю, пройти дозвіл та розпочати будівництво. Я економлю мінімум два-три роки для запуску будь-якого старту в галузі охорони здоров’я та близько 50 відсотків капіталовкладень, використовуючи надану інфраструктуру”, – сказав він.

В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

“Є багато місцевих лікарів, які хотіли б створити власні клініки, тому ми також пропонуємо менший масштаб клінік, від 200 квадратних метрів до 500 квадратних метрів для тих початківців, які хочуть розпочати власну приватну практику”.

Згідно з доповіддю Kearney, сектор електронної комерції GCC, як очікується, зросте більш ніж удвічі – до 50 млрд доларів протягом наступних п’яти років проти 24 млрд доларів минулого року.

Сплеск покупок в Інтернеті змусив власників торгових центрів ще раз переглянути їх пропозицію. У звіті Wall Street Journal ще в 2017 році стверджувалося: “У торговому центрі майбутнього не буде магазинів”, тоді як у подібному звіті New York Times цитується розробник: “Їдальня та розваги – це новий якорь – не Sears , а не Мейсі”.

Алі сказав, що новий медичний центр буде діяти як центр громади для району на північному сході Мусаффи.

В ОАЕ відкривають перший торговий комплекс медичного призначення

“Ми знаходимось у місці, де ми можемо приймати пацієнтів з усіх інших еміратів, що приїжджають в Абу-Дабі. Вони повинні проїжджати повз наш район, тому, приїжджаючи з Аль-Айна, прибувши з Дубай чи Північних Еміратів, ви повинні пройти через місто Халіфа. Місце було обрано ретельно там, де нова столиця переходить дорогу від нашого закладу. Це нова столиця для Vision 2030 Абу-Дабі”, – сказав він.

“У місті Халіфа недостатньо медичних послуг. У нас є хороші імена, які приїдуть, тож до будь-яких жителів міста Халіфа, району Аль-Раха, Баній та міста Шахбут, окрім острова Абу-Дабі та всієї околиці, ми знаходимося приблизно за п’ять хвилин їзди”.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини