ГоловнаНавчанняНавчання в Австрії

Навчання в Австрії

Громадянам інших країн, в тому числі і громадянам України, Австрія пропонує цілу низку стипендій з бюджету Федерального міністерства освіти, науки та культури Австрії.

На початку навчального року 2002-2003 в Австрії було створено Єдину базу даних австрійських стипендій. Зацікавлені особи з країн-партнерів можуть брати участь у конкурсі на здобуття австрійських стипендій.

Треба зазначити, що по відношенню до всіх австрійських стипендій діє принцип, за яким з усіх країн відбираються тільки пошукачі з найвищим рівнем підготовки.

Однак, навіть за відповідності всім критеріям відбору відповідна особа не має юридичного права вимагати надання їй австрійської стипендії.

Докладнішу інформацію, а також формуляри анкет-клопотання можна отримати у базі даних стипендій Австрійської служби академічного обміну на інформаційному сайті ÖAD .

Пошукачі з Україні мають змогу отримати анкети і безпосередньо в Австрійському культурному форумі при Посольстві Австрії в Україні (м. Київ). Заповнені анкети можуть бути надіслані до Відня, а також через цей культурний форум при Посольстві Австрії у Києві.

Особи, зацікавлені у здобутті стипендій в галузі мистецтва, можуть звертатися безпосередньо до організації „KulturKontakt“ в Австрії за наступною адресою:

Spittelberggasse 3 A-1070 Wien
Тел.:  + 1043 1 523-87-65
Факс: + 1043 1 523-65-20

Інформація про ÖAD

Анкети на здобуття спеціальних стипендій (наприклад, для підвищення кваліфікації вчителів на Віденських міжнародних курсах вищої школи, див. Інтернет-сторінку www.kulturundsprache.at) можна отримати в Австрійському культурному форумі у Києві. Ці анкети на стипендії подаються через Культурний форум Посольства Австрії в Україні (м. Київ).

Культура та мова

Ваша контактна особі – аташе з питань освіти та науки Посольства Австрії в Україні:

Андреас Веннінгер

Українсько-Австрійський центр співпраці у сфері науки, освіти та культури
вул. Університетська,1, кім. 240
79000, м. Львів,
Тел./Факс +380 32/ 261 59 76, +380 32/ 238 84 68

Інформація стосовно подання первинного клопотання на отримання дозволу на перебування та проживання для студентів

Анкети з повним комплектом документів повинні подаватися до Посольства Австрії якомога раніше – ЗА 12 тижнів ДО запланованого початку навчання.

Опрацювання документів відповідними внутрішніми органами в Австрії може тривати до 6 місяців.

Під час подання клопотань слід звернути увагу на їх комплектність. Часто не вистачає підтвердження про наявність гарантованих коштів на існування (довідка з банку чи банківські реквізити) та довідки про право на прийняте в даній місцевості помешкання, що неминуче призводить до більш довгого опрацювання документів та очікування.

Подавачі клопотань обов’язково повинні зазначати в анкетах свою адресу електронної пошти.

Подавачі клопотань повинні після в’їзду до Австрії НЕГАЙНО звернутися до місцевих органів влади, щоб отримати дозвіл на перебування на проживання або донести в разі необхідності відсутні документи.

Детальну інформацію, формуляри заяв-клопотань, пам’ятку з питань розрахунку коштів на проживання, пам’ятку для іноземних студентів Ви можете знайти на інтернет-сторінці Федерального міністерства внутрішніх справ.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Турок похвалився, на який обман ведуться лише українські туристи

«Українці, народ довірливий, є пара хитрощів, на які ведеться...

Туреччину засипало снігом, побило градом і залило зливами

Травнева погода дає сюрпризи не лише українцям. Курортну провінцію...

У Таїланді туриста заарештували за поганий відгук про місцеве кафе

Тайські поліцейські заарештували британського туриста, на ім'я Олександр за...

Википає морська вода та гинуть корали: у Таїланді закрили острів через аномальну температуру моря

На тайському Пхукеті закрили один з островів для туристів...

У Венеції штрафують туристів, які не сплатили податок

Італійська влада запровадила новий податок для туристів у Венеції....