ГоловнаLifeStyleДослідженя підтвердили, що зелений чай сприяє спалюванню жиру на животі та зниженню...

Дослідженя підтвердили, що зелений чай сприяє спалюванню жиру на животі та зниженню ваги

Ряд наукових досліджень неодноразово підтвердив, що зелений чай сприяє спалюванню жиру на животі та зниженню ваги в цілому через придушення апетиту та зниження кількості ферментів, що беруть участь у метаболізмі ліпідів у печінці. Про це заявив лікар Тім Бонд у Daily Express.

Відповідно до статті 2021 року Консультативної групи з досліджень чаю (TAP), зелений чай сприяє спалюванню вісцерального жиру, який оточує життєво важливі органи в черевній порожнині та шкодить їм. “Зелений чай може придушувати апетит і зменшувати кількість ферментів, що беруть участь у метаболізмі ліпідів у печінці”, – зазначив він. Також експерт додав, що цей напій містить катехіни, які діють як потужні антиоксиданти.

Також читайте: Дієтолог назвав напій, що уповільнює старіння

Зелений чай широко споживається у всьому світі, і вважається, що він має низку корисних для здоров’я властивостей. Зелений чай отримують з Camellia sinensis і багатий на фенольні сполуки, які складаються, як вище з’ясували, переважно з похідних катехіну, на додаток до низьких пропорцій інших сполук, таких як фенольні кислоти та флаваноли.

Біоактивність, що проявляється цими сполуками, пов’язана зі зниженням ризику багатьох видів раку, серцево-судинних та нейродегенеративних захворювань, а також з деякими іншими ефектами. В цілому, звичайне споживання зеленого чаю, особливо його екстрактів, пов’язане з декількома перевагами для здоров’я, включаючи боротьбу з ожирінням, діабетом, раком та протизапальною дією.

Раніше DIP писав, що «Вчені дійшли висновку, що кава може допомогти схуднути».

* Цей контент, включаючи поради, містить лише загальну інформацію. Це жодною мірою не замінює кваліфікованого медичного висновку. Завжди консультуйтеся з фахівцем або лікарем для отримання додаткової інформації. Бажаємо міцного здоров’я, ваш DIP.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Шезлонги можуть заборонити по всьому світу: у Європі зроблено перший крок до такої заборони

Схоже, що у світі почалося зондування чи навіть підготовка...

Лікарі назвали продукти, які треба їсти на ніч, щоб добре спати

Їжа може впливати на якість сну. Британські лікарі на...

Лікар назвав умови, за яких організм сам швидко позбавляється зайвого жиру

Швидке схуднення та позбавлення жиру підпорядковується п'яти правилам, які...

Дієтологи визнали чорну каву найкращим напоєм для схуднення

Дієтологи Лорен Манакер і Бріттані Данн включили чорну каву...

Лікар назвала продукти, які не можна їсти натще

Лікар-дієтолог Наталія Круглова радить людям із захворюваннями шлунково-кишкового тракту...