ГоловнаCOVID Travel NewsМандрівники на Кубу наразі стикаються з підвищеними обмеженнями на в'їзд

Мандрівники на Кубу наразі стикаються з підвищеними обмеженнями на в’їзд

У середині піку туристичного сезону і у зв’язку зі швидким поширенням випадків захворювання на омікрон, Куба стала останньою країною, що посилила вимоги до в’їзду в країну.

Мандрівники, що відправляються на Кубу, зіткнуться з підвищеними обмеженнями цього року після того, як було оголошено, що всі туристи повинні пред’явити докази вакцинації для в’їзду, а також негативний тест на COVID-19, зроблений протягом 72 годин після від’їзду. Раніше невакциновані мандрівники могли відвідувати Кубу з підтвердженням негативного тесту, але цю можливість було скасовано.

Діти віком до 12 років будуть звільнені від вимог тестування та вакцинації.

Уряд країни зібрався у грудні, щоб обговорити заходи, які необхідно вжити в очікуванні сплеску інфекцій, викликаних варіантом Omicron, під час піку сезону подорожей, що триває з середини листопада до середини березня. Цей варіант вже досяг Куби, і уряд відреагував на це посиленням обмежень на кордоні та розгортанням кампанії з ревакцинації всього населення у січні з використанням вакцин місцевого виробництва, включаючи Soberana 02, Soberana Plus та Abdala – єдиних вітчизняних вакцин COVID-19 у Латинській Америці.

Також читайте: На Кубі посилять умови в’їзду для українців

Крім того, діагностичні тести, як і раніше, проводитимуться вибірково в аеропорту. Якщо у пацієнта буде виявлено позитивний результат на COVID-19, його переведуть у готель-шпиталь – туристичний заклад, уповноважений урядом для ізоляції та надання медичної допомоги.

Туристи також повинні заповнити онлайн-форму перед відвідуванням Куби та оформити медичну страховку, яка, за даними посольства США, зазвичай включена у вартість авіаквитків на рейси.

Куба знову відкрилася для мандрівників у листопаді після кількох місяців закриття. Зараз, коли країна бореться з напливом омікрон, вона намагається зберегти більшість туристичних заходів, включаючи готелі, пляжі, музеї, екскурсії та тури, хоч і з посиленими заходами з охорони здоров’я та безпеки.

Також читайте: Куба чи Домінікана, що краще? Що дешевше для українського туриста

У всіх закритих громадських місцях необхідно використовувати маски, на всій території острова діють правила фізичного дистанціювання, а офіційні особи заявляють, що вони продовжуватимуть підтримувати успішну систему відстеження та ізоляції Куби.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Погода