ГоловнаCOVID Travel NewsВлада Китаю продовжила карантин на курорті де застрягли десятки тисяч туристів: Covid-19...

Влада Китаю продовжила карантин на курорті де застрягли десятки тисяч туристів: Covid-19 знову б’є по туризму

Влада Хайкоу, столиці китайської провінції Хайнань, продовжила термін карантину ще на 13 годин у зв’язку з зростаючою епідемією COVID-19 в острівній провінції під час літніх канікул студентів, повідомляє Associated Press.

Продовження діятиме до 20:00 за місцевим часом, після суботнього безстрокового закриття місцевого курорту Санья, розташованого на півдні Хайнаня, внаслідок чого туристи застрягли в готелях. За повідомленнями, близько 80 тисяч туристів застрягли в Санье. Випустити туристів місцева влада дозволяє лише після того, як вони протягом тижня п’ять разів здадуть ПЛР-тест і отримають негативні результати, подробиці тут.

Вчора також було оголошено локдауни ще в чотирьох містах Хайнань.

Протягом останніх 24 годин у провінції було виявлено понад 470 нових випадків зараження, 245 з яких протікають безсимптомно. Загалом у всьому Китаї за останні 24 години було виявлено понад 760 нових інфекцій.

Китай продовжує неухильно дотримуватись своєї так званої політики “нульової терпимості щодо ковіду”, незважаючи на соціально-економічні витрати, зазначає Associated Press.

Влада відзначає, що завдяки такій політиці рівень госпіталізації та смертності залишається нижчим, ніж в інших країнах, які вирішили знову відкрити свої економіки у світлі підвищення рівня вакцинації населення та наявності способів більш ефективного лікування захворювання.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини