ГоловнаКитайНа популярному азіатському курорті застрягли десятки тисяч туристів

На популярному азіатському курорті застрягли десятки тисяч туристів

Близько 80 000 туристів застрягли в приморському курортному місті Санья на півдні Китаю після того, як влада оголосила там спалах вірусу COVID-19 і ввела режим ізоляції, повідомляє Associated Press з посиланням на BTA.

Ціль полягала в тому, щоб зупинити поширення коронавірусу в місті на тропічному острові Хайнань. Обмеження набули чинності після того, як того дня було підтверджено 229 випадків захворювання, а вчора – ще 129.

Правляча Комуністична партія Китаю твердо дотримується принципу “нульової терпимості”, що ставить країну в протиріччя з рештою світу. Через нещодавній спалах захворювання в Шанхаї влада повністю закрила найбільше місто Китаю на два місяці, внаслідок чого мільйони людей опинилися в скрутному становищі, а економіці країни було завдано серйозних збитків.

Залізничне управління Саньї заборонило продаж квитків і всі рейси вчора були скасовані.

Туристи, які бажають залишити Санью, повинні мати негативний результат п’яти тестів на PCR, взятих протягом семи днів, сказала влада.

Тим часом готелі нададуть своїм гостям знижку 50% на період карантину, повідомив на брифінгу представник міськадміністрації.

Закриття відбувається в розпал туристичного сезону в Санья, відомому своїми пляжами.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини