ГоловнаКитайВиявлено ще 32 позитивні проби COVID перед початком Олімпійських ігор у Пекіні

Виявлено ще 32 позитивні проби COVID перед початком Олімпійських ігор у Пекіні

За кілька днів до початку зимових Олімпійських ігор у Пекіні організатори виявили ще 32 випадки захворювання на коронавірус, повідомляє агентство DPA.

Учора після прибуття в Китай у 15 людей було виявлено позитивні результати, повідомив сьогодні організаційний комітет. Ще 17 випадків зараження було зареєстровано у людей, які вже перебували в олімпійській “бульбашці”. Серед заражених дев’ятьох спортсменів або членів спортивних команд. Згідно з новими даними, загальна кількість випадків зараження COVID, виявлених на зимових іграх у Пекіні з 23 січня, досягла 232.

Ігри проводяться за суворими правилами боротьби з коронавірусом. Усі учасники – від спортсменів до журналістів – повністю ізольовані від китайського населення. Щоб якнайшвидше виявити інфекції, кожен учасник повітряної кулі повинен здати аналіз сечі після прибуття до Китаю і далі щодня.

Кожен, у кого виявлено позитивний результат, має ізолюватись у спеціальному готелі. Після двох негативних тестів з різницею не менше ніж 24 години вони можуть залишити ізоляцію до закінчення 10-денного карантинного періоду. Після закінчення терміну карантину достатньо одного негативного тесту.

Китай, як і раніше, дотримується суворої стратегії нульового поширення COVID, згідно з якою навіть невеликі спалахи призводять до вживання жорстких заходів. За останні кілька тижнів влада ввела блокування в кількох містах-мільйонниках.

Для тих, кому важливим є здоровий спосіб життя, рекомендуємо прочитати: «Медики дали поради, як відновити нюх після COVID».

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте