ГоловнаКитайТуристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Туристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Пандемія Covid-19 надає вражаюче вплив на туристичну індустрію в усьому світі. Однак деякі країни починають бачити світло в кінці тунелю.

Одна з цих країн – Китай, туризм якого демонструє вельми багатообіцяючі ознаки відновлення в міру стабілізації ситуації зі здоров’ям в країні. Очевидно, що внутрішній туризм, який є частиною туристичного сектора Китаю, найбільше виграв від недавнього ослаблення урядових обмежень на поїздки.

Багатообіцяюча статистика фестивалю Весни

В контексті тур індустрії фестиваль Весни в лютому зіграв життєво важливу роль. За офіційними даними, кількість мандрівників в найбільш відомі туристичні напрямки країни, такі як Шанхай або Пекін, досягло рівня 2019 року.

Цікаво відзначити, що зросла популярність більш традиційних видів подорожей. Особливою популярністю у китайських відпочиваючих користувалися екскурсії по місту та сімейні поїздки.

Відновлення авіаперельотів

Авіакомпанії піднебесної також отримали вигоду з росту китайського туристичного сектора. У лютому всередині країни літаком перевезли майже 24 мільйони пасажирів. Це неймовірне зростання на 187,1% в порівнянні з 2020 роком.

Ці цифри дуже обнадійливі, оскільки вони практично відповідають даним за той же період в 2019 році. Такий сплеск туризму демонструє очевидне бажання китайців подорожувати.

Туристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Обмеження на поїздки в Пекін

В результаті позитивної епідеміологічної ситуації китайська столиця вирішила зняти деякі обмеження на поїздки, щоб полегшити відновлення сектора. Наприклад, люди, які прибувають з певних районів, більше не будуть зобов’язані пред’являти негативний тест на Covid-19. Більш того, перевірки температури будуть обмежені, і більшість підприємств зможуть працювати на 75%. Таким чином, в найближчі тижні можна очікувати подальшого зростання показників тур галузі в китайській столиці.

Збільшення кількості бронювань

В цілому ситуація виглядає набагато краще, ніж в інших частинах світу. Згідно з даними, кількість бронювань на фестиваль Цінмін в квітні збільшилася на 4,5% в порівнянні з числами 2020 року.

Напевно, це не дивно, з огляду на факт, що пандемія в цей час в минулому році була в самому розпалі. Однак примітний той факт, що кількість бронювань на 1 травня, перший день свят Дня праці, зараз більше, ніж на той же день в 2019 році.

Китайська вакцина як перевага

Є також ознаки відновлення з точки зору міжнародних поїздок для китайського туристичного сектора. Китайський уряд вирішив полегшити подачу заяви на отримання візи для іноземців, які хочуть приїхати в країну у справах.

Згідно з цим новим правилом, іноземці, вакциновані китайської вакциною, зможуть подати заяву на отримання бізнес-візи на підставі вимог, що діяли до початку пандемії. Те ж саме стосується членів сімей громадян Китаю, які проживають за кордоном.

Також цікаво відзначити, що, за словами міністра закордонних справ Китаю Ван І, Китай готовий вести переговори про взаємне визнання вакцинації з іншими країнами.

Багатообіцяючі оцінки

В даний час здається, що китайський туризм знаходиться на шляху до повного відновлення, по крайней мере, в секторі внутрішнього туризму.

Це підтверджують і офіційні оцінки, згідно з якими протягом року по країні відбувається 4,1 мільярда поїздок. Це вражаюче збільшення на 42% в порівнянні з минулим роком. Очікується також зростання виручки, зокрема, на 48% до 507 мільярдів доларів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

На курортах Єгипту туристи почали заражатися смертельно небезпечною хворобою 17 століття

На курортах Єгипту туристи почали заражатись смертельно небезпечною хворобою...

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...