ГоловнаКитайТуристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Туристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Пандемія Covid-19 надає вражаюче вплив на туристичну індустрію в усьому світі. Однак деякі країни починають бачити світло в кінці тунелю.

Одна з цих країн – Китай, туризм якого демонструє вельми багатообіцяючі ознаки відновлення в міру стабілізації ситуації зі здоров’ям в країні. Очевидно, що внутрішній туризм, який є частиною туристичного сектора Китаю, найбільше виграв від недавнього ослаблення урядових обмежень на поїздки.

Багатообіцяюча статистика фестивалю Весни

В контексті тур індустрії фестиваль Весни в лютому зіграв життєво важливу роль. За офіційними даними, кількість мандрівників в найбільш відомі туристичні напрямки країни, такі як Шанхай або Пекін, досягло рівня 2019 року.

Цікаво відзначити, що зросла популярність більш традиційних видів подорожей. Особливою популярністю у китайських відпочиваючих користувалися екскурсії по місту та сімейні поїздки.

Відновлення авіаперельотів

Авіакомпанії піднебесної також отримали вигоду з росту китайського туристичного сектора. У лютому всередині країни літаком перевезли майже 24 мільйони пасажирів. Це неймовірне зростання на 187,1% в порівнянні з 2020 роком.

Ці цифри дуже обнадійливі, оскільки вони практично відповідають даним за той же період в 2019 році. Такий сплеск туризму демонструє очевидне бажання китайців подорожувати.

Туристичний сектор Китаю демонструє неймовірне зростання

Обмеження на поїздки в Пекін

В результаті позитивної епідеміологічної ситуації китайська столиця вирішила зняти деякі обмеження на поїздки, щоб полегшити відновлення сектора. Наприклад, люди, які прибувають з певних районів, більше не будуть зобов’язані пред’являти негативний тест на Covid-19. Більш того, перевірки температури будуть обмежені, і більшість підприємств зможуть працювати на 75%. Таким чином, в найближчі тижні можна очікувати подальшого зростання показників тур галузі в китайській столиці.

Збільшення кількості бронювань

В цілому ситуація виглядає набагато краще, ніж в інших частинах світу. Згідно з даними, кількість бронювань на фестиваль Цінмін в квітні збільшилася на 4,5% в порівнянні з числами 2020 року.

Напевно, це не дивно, з огляду на факт, що пандемія в цей час в минулому році була в самому розпалі. Однак примітний той факт, що кількість бронювань на 1 травня, перший день свят Дня праці, зараз більше, ніж на той же день в 2019 році.

Китайська вакцина як перевага

Є також ознаки відновлення з точки зору міжнародних поїздок для китайського туристичного сектора. Китайський уряд вирішив полегшити подачу заяви на отримання візи для іноземців, які хочуть приїхати в країну у справах.

Згідно з цим новим правилом, іноземці, вакциновані китайської вакциною, зможуть подати заяву на отримання бізнес-візи на підставі вимог, що діяли до початку пандемії. Те ж саме стосується членів сімей громадян Китаю, які проживають за кордоном.

Також цікаво відзначити, що, за словами міністра закордонних справ Китаю Ван І, Китай готовий вести переговори про взаємне визнання вакцинації з іншими країнами.

Багатообіцяючі оцінки

В даний час здається, що китайський туризм знаходиться на шляху до повного відновлення, по крайней мере, в секторі внутрішнього туризму.

Це підтверджують і офіційні оцінки, згідно з якими протягом року по країні відбувається 4,1 мільярда поїздок. Це вражаюче збільшення на 42% в порівнянні з минулим роком. Очікується також зростання виручки, зокрема, на 48% до 507 мільярдів доларів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Таїланді через спеку почало розколюватися скло у автомобілів

Спека, що встановилася в Таїланді, небезпечна не тільки для...

Острів у Сицилії захопили кози. Влада придумала незвичайну акцію, щоб їх позбутися

Невеликий острів у Сицилії — Алікуді — затопили дикі...

У США жінка ледь не втратила зір через сонячне затемнення

Жителька США, яка не розкривала своє ім'я, майже втратила...

Греблі, що рятують мільйони життів: найбільші споруди світу

Людство створює греблі з різних причин: для запобігання потопам,...