ГоловнаІзраїльТуристи спричинили паніку в ізраїльському аеропорту коли пронесли туди нерозірваний снаряд (ВІДЕО)

Туристи спричинили паніку в ізраїльському аеропорту коли пронесли туди нерозірваний снаряд (ВІДЕО)

Сцени паніки виникли вчора в ізраїльському аеропорту після того, як сім’я зі Сполучених Штатів з’явилася з артилерійським снарядом, який не розірвався. Іноземці знайшли його на Голанських висотах і планували зберегти як сувенір, повідомляє Associated Press, яке цитує БТА.

На відео, опублікованих в Інтернеті, видно, як пасажири шукають місце, щоб сховатися, тікають і кричать у залі вильоту міжнародного аеропорту Бен-Гуріона.

Туристи спричинили паніку в ізраїльському аеропорту коли пронесли туди нерозірваний снаряд (ВІДЕО)

Керівництво аеропорту повідомило, що співробітники служби безпеки оголосили тривогу, коли виявили гранату, що не розірвалася. Щонайменше одна людина отримала травму, коли намагалася пробігти вздовж конвеєрної стрічки.

Робота аеропорту нормалізувалась після того, як гранату було безпечно вилучено, а сім’ю відпустили після допиту.

Ізраїль захопив Голанські висоти у Сирії під час війни 1967 року. Запеклі бої також відбувалися в цьому районі під час арабо-ізраїльської війни через 6 років. Території, де, як відомо, знаходяться боєприпаси, що не розірвалися, чітко позначені і обгороджені.

Ізраїль анексував стратегічне плато у 1981 році, і сьогодні воно є великою туристичною пам’яткою з виноробнями, пішохідними стежками та невеликим гірськолижним курортом, зазначає AP.

Свіжі новини

Погода

Також читайте