ГоловнаCOVID Travel NewsІспанські курорти знову на порозі закриття: почалася історія дворічної давності

Іспанські курорти знову на порозі закриття: почалася історія дворічної давності

Носити маски – поки що добровільно і лише у громадських місцях – закликають туристів на іспанських курортах, оскільки випадки коронавірусу продовжують зростати.

Дехто вже побоюється, чи не станеться повернення локдаунів за старою схемою – спочатку маски, потім обмеження відвідування громадських місць, потім їхнє повне закриття, як це було 2 роки тому після появи Covid-19.

Також читайте: В Іспанії туристів обклали новими штрафами: від 30 до 3000 євро

Наразі іспанські чиновники охорони здоров’я закликають туристів носити маски під час відпусток на Балеарських островах. Число випадків захворювання на Майорці, Ібіці та Менорці зросло – нагадують вони, новий штам коронавірусу є м’якшим, але заразнішим, ніж попередні втілення вірусу, заявляють вони.

Чиновники охорони здоров’я також попередили, що він, як і раніше, становить небезпеку для життя. У результаті знову публікуються заклики для туристів носити маски у громадському просторі.

При цьому маски є обов’язковими у громадському транспорті – це правило так і не знято. Як заявила Патрісія Гомес, міністр охорони здоров’я Балеарських островів, в інтерв’ю місцевим ЗМІ, вона хотіла б уникнути додавання обмежень. Проте, вона закликала людей діяти розумно і вдягати маску у скупченні людей – наприклад, на концерті.

Раніше DIP повідомляв, що В Іспанії ввели правило «шість напоїв на день» для курортів, які працюють за концепцією «все включено».

Свіжі новини

Погода

Схожі новини