ГоловнаІспаніяВ Іспанії ввели правило «шість напоїв на день» для курортів, які працюють...

В Іспанії ввели правило «шість напоїв на день» для курортів, які працюють за концепцією «все включено»

Барселона має намір переглянути алгоритми роботи з великими туристичними групами, оскільки влада міста незадоволена турпотоком, що зріс після пандемії. За рахунок чого буде знижено навантаження на місто.

Нові заходи покликані, перш за все, знизити рівень шуму в місті. Тепер замість використання гучномовців гіди туристичних груп спілкуватимуться з мандрівниками через мікрофон та гарнітуру з навушниками.

Крім того, згідно з новими правилами, під час курсування містом гіди мають обирати зупинки з більш просторими майданчиками для виходу слухачів, щоб вони не створювали проблем іншим пішоходам. Щоправда, неясно, хто і за якими параметрами відстежуватиме дотримання цієї норми.

Що стосується чисельності туристичної групи, то тепер до неї може входити щонайбільше 15 осіб замість дозволених раніше 30 — це стосується відвідування дуже вузьких вуличок у старих районах міста. Крім того, деякі історичні пам’ятки обмежені для відвідування групами: кількість туристів може змінюватись від трьох до восьми.

Додамо, що іспанська влада ввела правило «шість напоїв на день» для курортів, які працюють за концепцією «все включено». Це зроблено, сподіваючись скоротити обсяги «алкогольного туризму», популярного зараз у країні. Відпочивальникам тепер доведеться платити за додаткові напої. Таким чином, в Іспанії збираються поміняти портрет туриста, який обирає відпочинок у цій країні — влада сподівається залучати свідоміших і заможніших мандрівників.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що Барселона має намір обмежити кількість круїзних суден, що входять до її порту. Причина та сама — місто незадоволене натовпами туристів і при цьому не бачить від них гідного внеску в економіку. Схоже, іспанська влада переглянула свою позицію щодо туристів за час пандемії і вирішила від багаторічних міркувань перейти до рішучих дій. Невідомо, щоправда, як відреагують на це представники туристичної галузі Каталонії, яка досі не оговталася від наслідків пандемії.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини