ГоловнаГреціяТуреччина та Греція не поділили море: починаються судові позови

Туреччина та Греція не поділили море: починаються судові позови

Скандал між Туреччиною та Грецією на тлі схвалення ЄС товарного знаку «Turkaegean» (позначає щось на кшталт Турецького Егейського моря) набирає обертів.

Греція виявилася обурена схваленням Відомством інтелектуальної власності Європейського союзу (EUIPO) використання «Turkaegean» як товарний знак у туристичних кампаніях Туреччини, спрямованих на Егейське море, адже скрізь окрім Туреччини це море називається на честь давньогрецького царя Афін Ея, і лише в Туреччині намагаються називати це море по своєму.

Скандал виник, коли Туреччина запустила кампанію “Берег щастя Туреччини”. Згідно з рішенням, Туреччина зможе використовувати термін «Turkaegean» у всіх рекламних кампаніях та інших областях, включаючи телебачення, радіо, онлайн та туризм. До того ж використовувати цю назву Туреччина зможе до 16 липня 2031 року.

Колишній міністр закордонних справ Георгіос Катругалос заявив у Twitter, що рішення ЄС було «неприйнятним», особливо під час агресії Туреччини, що триває, проти Греції. Міністр туризму Василіс Кікіліас також заявив, що уряд Греції подасть до суду на процедуру та рішення.

Представник уряду Греції Янніс Економу до всього цього додав, що Греція вдасться до юридичних дій, додавши, що товарний знак «не був схвалений» ЄС, але тільки відомством, яке гарантує промислову власність, товарні знаки тощо.

Також читайте: Ердоган пригрозив Греції війною: туризм на межі катастрофи

Свіжі новини

Погода

Також читайте