ГоловнаГреціяГреція із закликом до туристів: остерігайтеся мавпячої віспи та ковіду

Греція із закликом до туристів: остерігайтеся мавпячої віспи та ковіду

Органи охорони здоров’я Греції рекомендують туристам виявляти велику обережність у зв’язку зі збільшенням кількості заражених віспою мавпів і Ковід-19.

На сьогоднішній день у Греції зареєстровано 32 випадки захворювання на мавпячу віспу, за даними міністерства охорони здоров’я. Усі вони – чоловіки, деякі з них побували за кордоном, інші – ні. Поки що небезпеки для життя пацієнтів немає, – цитує BNR грецьких лікарів.

Випадки зараження людей новим вірусом омікрон залишаються на дуже високому рівні. За тиждень було зареєстровано понад 122 000 випадків захворювання та 355 смертей за той же період.

Влада рекомендує туристам триматися на відстані і не відвідувати місця скупчення великої кількості людей, таких як концерти, ресторани та пляжі. “Ця хвиля є найбільш заразною на сьогоднішній день”, – заявив професор Дзанакіс.

У районах, де зафіксовано випадки захворювання на лихоманку Західного Нілу, яких у Греції на сьогоднішній день налічується 25, влада періодично проводить обприскування проти комарів. Туристам рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини