ГоловнаФіліппіниБільш 13000 чоловік були евакуйовані з Філіппін через підйом рівня річки Марікіна

Більш 13000 чоловік були евакуйовані з Філіппін через підйом рівня річки Марікіна

Щонайменше 13 000 чоловік, що проживають в муніципалітетах вздовж річки Марікіна в східній частині Маніли, були евакуйовані. Причина в триваючому підвищенні рівня води через проливні дощі на Філіппінах, заявив Національна рада щодо запобігання ризиків і управління стихійними лихами.

За словами представника служби березня Кешин Тімбал, було евакуйовано 3 077 сімей або 13 225 осіб, які потребують на дахах будинків. Люди, що живуть в нижніх частинах міста, яким загрожує затоплення, розміщені в 28 центрах міста Марікіна.

Місцева влада стежать за ситуацією і також готові евакуюватися в разі необхідності, повідомив Тімбал філіппінських інформаційному агентству.

Рівень води в річці Марікіна досяг 16,4 м через сильні дощі. Це призвело до того, що влада підвищила рівень попередження до другого ступеня, що має на увазі евакуацію жителів в більш високі регіони країни.

Тімбал повідомив, що повені були в містах Родрігес, Сан-Матео і Тайтай в провінції рису. Звідти 439 сімей були розміщені в 10 евакуаційних пунктах. / ТАСС

Свіжі новини

Погода

Схожі новини