ГоловнаВізиВ Естонії заявили, що ЄС має припинити дію туристичних віз росіян

В Естонії заявили, що ЄС має припинити дію туристичних віз росіян

Рада Європейського Союзу має припинити дію туристичних віз, що видаються громадянам Росії, і заразом накласти заборону на видачу їм нових віз. Таку заяву євродепутата від Естонії Урмаса Паета опублікували естонські ЗМІ.

«Російські туристи, які подорожують до країн ЄС та Шенгенської зони, наразі недоречні. Рада Європейського Союзу може ухвалити рішення про припинення дії туристичних віз, виданих на даний момент, і не видавати жодних нових. Підтримка росіянами війни має мати свою ціну. Декілька місяців тому були введені обмеження на повітряне сполучення Росії з Європою. Одним із пунктів цього було те, що громадяни Росії не повинні їздити до Європи. Те саме має стосуватися і інших видів транспорту», ​​– заявив чиновник.

Естонський депутат Європарламенту заявив, що це не означає, що громадяни Росії мають повністю перестати мандрувати. «Уганда та Ефіопія щойно підтвердили свою велику дружбу з Росією. Це хороші місця для пляжного відпочинку та шопінгу», – саркастично додав він і зауважив, що для російських туристів має бути заборонено в’їзд до країн ЄС та Шенгенської зони з метою відпочинку та шопінгу.

Нагадаємо, раніше з аналогічною заявою виступали у Фінляндії (подробиці тут).

Свіжі новини

Погода

Схожі новини