ГоловнаВізиАні транзиту, ані шопінгу: у Фінляндії підтримують заборону туристичних віз для росіян

Ані транзиту, ані шопінгу: у Фінляндії підтримують заборону туристичних віз для росіян

Влада Фінляндії підтримує заборону туристичних віз для росіян. Чотири найбільші парламентські групи заявили, що Фінляндія має припинити видачу нових віз російським туристам. Своїми діями вони мають намір перекрити росіянам транзитний доступ до Європи та позбавити громадян РФ шопінгу.

Опитування громадської думки, проведене фінським інформаційним агентством STT, свідчить про рішучу підтримку заборони нових туристичних віз для російських громадян. За даними телерадіокомпанії Yle, агентство звернулося до лідерів найбільших парламентських делегацій з питанням, чи Фінляндії слід припинити видачу туристичних віз громадянам Росії у зв’язку зі війною в Україні, яка триває вже шостий місяць.

Також читайте: Шенгенська віза стала недоступною для туристів до вересня

Лідери кожної з чотирьох найбільших партій – правлячої Соціал-демократичної партії (СДП), членом якої є прем’єр-міністр країни Санна Марін, Національної коаліції (НКП), Партії фінів та Центру – усі чотири одноголосно висловилися про позбавлення росіян права на туристичні візи та заявили, що підтримають негайне припинення видачі дозволів. Посилення візового режиму для росіян означатиме неможливість користуватися фінським кордоном для доступу в інші європейські країни та позбавлення можливості їздити за покупками до Фінляндії.

СДП та Центр є основними урядовими партіями, тоді як дві інші – основними опозиційними блоками. Антті Ліндтман, лідер фракції СДП, що складається з 40 осіб, зазначив, що уряд має вагомі причини терміново розглянути питання про обмеження туристичних віз для росіян.

Раніше DIP писав, що “Європа може повністю перестати видавати шенгенські візи росіянам“.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини