ГоловнаCOVID Travel NewsКраїни ЄС мають почати готуватися до нових хвиль Covid восени та взимку

Країни ЄС мають почати готуватися до нових хвиль Covid восени та взимку

Країни-члени ЄС повинні вже зараз розпочати підготовку до нової хвилі пандемії Covid-19 восени та взимку, заявила в понеділок комісар ЄС з охорони здоров’я та безпеки харчових продуктів Стелла Кіріакіду, додавши, що спостерігається “тривожне зростання” спалахів коронавірусу.

Комісар охорони здоров’я також попередив, що немає місця для самозаспокоєності, наголосивши, що пандемія ще не закінчилася.

“На жаль, пандемія показала тривожне зростання у кількох країнах”, – сказала вона в інтерв’ю державному радіо Кіпру, яке цитує агентство Reuters.

“Протягом останніх двох місяців ми готувалися до осені та зими, повністю усвідомлюючи, що наступна хвиля пандемії не може і не повинна ще більше навантажувати нашу економіку чи наше суспільство, особливо в той час, коли ми страждаємо від російського військового вторгнення в Україну та високої інфляції”, – сказала Кіріакіду.

Вона зазначила, що Комісія попросила держави-члени прискорити введення бустерних ін’єкцій для людей віком понад 60 років та вразливих груп населення.

“Ці місяці мають бути підготовчими, щоб наші системи охорони здоров’я були готові до можливих нових хвиль, які можуть, наприклад, поєднуватись із сезонним грипом”, – сказав комісар.

Свіжі новини

Погода

Також читайте