ГоловнаЄгипетЄгипетський Сфінкс заплющив очі: фото фейк, пророцтво чи рекламний хід?

Єгипетський Сфінкс заплющив очі: фото фейк, пророцтво чи рекламний хід?

Всі туристичні новини згасли перед тим, що заплющив очі… єгипетський Сфінкс, найдавніша піраміда в Гізі. Фото 20-метрової статуї Сфінкса, що закрила очі, яка має репутацію найзагадковішої на планеті, облетіла весь світ. І викладали їх не тільки єгиптяни, а й туристи з різних країн Європи та Америки. Невже Сфінкс так втомився, що заплющив очі?

Сфінкс із Гізи описується як «потвора, породжена Тифоном і Єхидною», з жіночими грудьми, тілом лева, крилами птиці та обличчям фараона Хефрена». 73 м основи, 20 метрів висоти та 19-метрова ширина були побудовані приблизно у 2558-2531 роках. до зв. е.

Але відомо точно: якщо Сфінкс заплющив очі, то це до біди! Гід із Гизи розповів, що у столиці Єгипту можна побачити багато цікавого

  • Це посвячення про очі Сфінкса було написано на стіні храму Хефрена.
  • Але що там написано?
  • Якщо Сфінкс заплющив очі, всі солдати фараона втечуть у укриття і ніколи не повернуться. Ра повернеться, а людство буде знищено.
  • Він не просто так їх закрив?
  • Ви ж бачите фотографії та відео. З різними людьми із різних країн.

Загадкова статуя на знімках здається сплячою, хоча в наш час комп’ютерних технологій це можливо. Примушує задуматися про те, що у світі існує така всеосяжність та масовість обговорення події. З чуток у мережі хтось жартує і хтось лякається; але все навколо того – з чого це Сфінкс відвернувся від людей? Стародавні індійські астрологи нагадують про те, що статуї зі зміною положення або закритих очей – ознака кінця світу, що наближається. Арабські суфії вважають, що Сфінкс став на захист своєї країни і під час кінця світу Єгипет буде єдиним безпечним місцем для всіх людей.

Може, це єгипетська туристична індустрія запустила «сфінксовірус», який мав би призвести до високого сезону? На тлі падіння турпотоку в Країні Пірамід несподівано виявилося нове чудо світу у Гізі. Інші захочуть переконатися, що Сфінкс спить та інші довести протилежне. Але мети досягнуто – за квитками черга. У Міністерстві старожитностей, що виконує функції Міністерства туризму Єгипту, заперечують ту обставину, що їхня підвідомча пам’ятка занурилася в сон. Принаймні вони визнали, що з різних країн їм шлють докази відсутності фотомонтажу на численних знімках Сфінкса.

Також по темі У Єгипті виявили ще один скарб стародавніх бронзових статуй та саркофагів

Міністр старожитностей Єгипту заперечує, що статуя раптом заплющила очі і всі фотографії з цим зображенням були фальшивими: вигляд закритих очей легендарної статуї можна пояснити зміною ракурсу або освітленням. «За словами джерела з Міністерства старожитностей, зображення сфінкса було підробкою через його зображення під кутом до сонця. Через слабку камеру його обличчя не було показано, через що зображення виглядало так. «Через погану камеру його риси обличчя були приховані».

  • Як ми вважаємо, хтось зробив фотографію статуї під певним кутом, за якого очі Сфінкса здаються закритими.
  • На умовах анонімності коментує співробітник археологічного відділу Гізи на умовах анонімності.
  • Це підхопили як мем!
  • У детективних романах говориться, що шукайте ту людину, кому вигідно. І лише вам.
  • Ще тим, хто хоче таким доступним звичайним людям способом попередити світ. Адже мудрі мови скільки не вимовляй, половина пропустить їх повз вуха. Містика захоплює всіх і одразу.

Цей факт можна вважати незаперечним, і це наштовхує на вивчення історії «рухів» цієї найдавнішої з єгипетських пірамід. Невже за тисячоліття свого існування у четвер увечері вона не ворухнулася?

Якщо вірити Мережі, яка пам’ятає все і навіть більше, у Сфінкса є рецидив. А ще в минулому столітті він уже підморгував людству і навіть розмовляв із ним. Але всі екстрасенси всіх країн знаходили в цьому проклятті фараонів зашифроване послання про швидку криваві війни, природні катаклізми та інші «армагеддони». Тим не менш, ми все ще тут, і ось уже сьогоднішній американський ясновидець повідомляє нам, що «структури стародавніх споруд як свідки вікової історії несуть інформацію про минуле чи майбутнє».

Психолог Михайло Трифонов радить звернути увагу на те, коли саме «загравав» із людьми Сфінкс. Завжди в найнапруженіші періоди історії, коли починалася перебудова світу – 1914-й (початок Першої світової війни), 1939-й (пік популярності фашизму), початок 80-х (загроза ядерного вибуху), кінець 90-х (розквіт міжнародного тероризму) та 2013 рік. Світ із трепетом чекав пророкований Нострадамусом кінець світу. І завжди починалися подібні «сфінксоїди», різниця лише у масштабах. Західні психологи навіть мають таку спеціалізацію, як масові істерії з приводу якоїсь містичної історії, вони ж «пандемії забобонів». Згідно з відомим фактом, чим більша географія та інтенсивність сфінксоістерії, тим менш захищеним почувається людство.

Але досі не зрозуміло – чи це правда фейк, а в соцмережах обговорюють цю новину. Небайдужі публікують фотографії з відсутністю зіниць у статуї. Перший стверджує, що це страшна ознака і провісник близького апокаліпсису. Ці астрологи запевняють, що таким чином Сфінкс захищав свою країну, що будуть важкі часи, а Єгипет стане найбезпечнішим місцем.

Раніше ми писали Єгипетський Сфінкс несподівано заплющив очі налякавши всіх

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Єгипті археологи знайшли сфінкс з обличчям римського імператора

Археологи під час розкопок у провінції Кена в Єгипті...

У Єгипті туристів закликали не фотографуватися оголеними біля пірамід

Мінтуризму Єгипту закликає іноземців відмовитися від фотосесій у оголеному...

З курортів Єгипту можна буде швидко дістатися пірамід Гізи

Туристи в Єгипті зможуть швидше і дешевше добиратися з...

Єгипетський Сфінкс несподівано заплющив очі налякавши всіх

Фотографії єгипетської піраміди пробудили небувалий інтерес туристів до визначних...

У єгипетському храмі знайшли двох сфінксів віком понад 3000 років

Статуї знайшли під час археологічних розкопок, що проводилися в...