ГоловнаЄгипетЄгипетська громада в Україні виступила з обнадійливою заявою

Єгипетська громада в Україні виступила з обнадійливою заявою

Глава єгипетської громади в Україні Алі Фарук виступив із заявою, в якій запевнив, що наразі у містах України зберігається стабільність.

Фарук запевнив батьків єгипетських студентів, які навчаються в Україні, що з їхніми дітьми все гаразд, а також членів єгипетської громади в Україні.

Він закликав усіх не турбуватися через чутки про умови життя єгиптян в Україні та задовольнятися новинами, які повідомляють відповідні єгипетські власті.

Фарук додав, що з посольством Єгипту в Києві, а також з міністерствами імміграції та закордонних справ Єгипту здійснюється повна координація та постійний зв’язок, зазначивши, що єгипетська громада дотримується вказівок відповідних органів.

Фарук закликав членів єгипетської громади в Україні, які не зареєстрували своїх даних, швидко завершити процедуру, щоб полегшити спілкування з ними безпосередньо у разі загострення ситуації.

За його словами, ведеться координація з владою України та посольством Єгипту щодо повернення єгипетських студентів нині на батьківщину для завершення навчання в режимі онлайн, щоб вони не зазнали відрахування.

Свіжі новини

Погода

Також читайте