ГоловнаНідерландиНідерланди та Франція знову відкрили свої посольства в Україні

Нідерланди та Франція знову відкрили свої посольства в Україні

Уряд Нідерландів оголосив, що його посольство в українському місті Львові почало надавати свої послуги, працюючи з обмеженою кількістю персоналу.

“Вперше повернувшись до Львова на заході України з невеликим штатом співробітників, посольство отримає гарне уявлення про ситуацію з безпекою там”, – наголосило міністерство закордонних справ Нідерландів, як повідомляє Reuters.

Якщо ситуацію буде визнано безпечною, посольство також запропонує свої послуги у столиці України Києві”.

22 лютого, за два дні до повномасштабного вторгнення Росії в Україну, посольство Нідерландів у Києві було переведено до Львова. Потім співробітники переїхали до Польщі 26 лютого.

Крім Нідерландів, Франція та інші європейські країни почали відновлювати роботу своїх візових центрів, розташованих в Україні.

Посольство Франції у Києві відчинило свої двері для українських громадян після тимчасового закриття.

Незважаючи на те, що посольство Франції у Києві відновило свою роботу 15 квітня, воно продовжує закликати громадян Франції не їздити в Україну. Перш ніж запропонувати свої послуги у столиці України, французьке посольство було переведено до Львова, де воно працювало з 28 лютого.

За словами посла Франції Етьєна де Понсіна, “це повернення пов’язане з тим, що місту більше не загрожує пряма небезпека оточення, а російські війська перетнули кордон в іншому напрямку”. Коментарі французького посла пролунали під час інтерв’ю для France Info.

Влада Бельгії також оголосила, що знову відкриє своє посольство в Києві після того, як воно було тимчасово закрите з міркувань безпеки в березні. Таке рішення підтвердила Міністр закордонних справ Софі Вільмес.

На початку березня влада Бельгії оголосила, що посольство в столиці України буде закрито, а його співробітників евакуйовано “у зв’язку зі зміною ситуації з безпекою”.

Нещодавно міністр закордонних справ Італії Луїджі ді Майо оголосив, що посольство Італії відновить свою роботу після переведення до Львова у зв’язку із вторгненням Росії.

Міністр закордонних справ Італії наголосив, що переклад покликаний показати необхідність пошуку дипломатичного вирішення кризи.

Влада Словенії також оголосила про відновлення роботи свого посольства в Києві, закликавши країни Європейського Союзу наслідувати цей приклад.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Норвегія у 2023 році закриє свої посольства у Словаччині, Косові та Шрі-Ланці

Уряд Норвегії оголосив, що МЗС країни наступного року закриє...

Ізраїль та Туреччина домовилися відновити дипвідносини

Ізраїль та Туреччина вирішили повністю відновити дипломатичні відносини через...

Росія розриває дипвідносини з Болгарією: закриття посольств поставить хрест на туризмі

Дипломатичний скандал між Росією та Болгарією може поставити хрест...

Данія стала першою скандинавською країною, яка знову відкрила своє посольство в Україні

Міністерство закордонних справ Данії оголосило, що 2 травня Данія...

Ще одна популярна країна Європи припинила видачу віз російським туристам

Відмовою у видачі віз російським туристам відповіли Нідерланди –...