ГоловнаЄгипетЄгипет побудує одну з найдовших у світі мереж високошвидкісних поїздів

Єгипет побудує одну з найдовших у світі мереж високошвидкісних поїздів

Єгипет підписав контракт із Siemens Mobility на будівництво близько 2000 кілометрів залізничної інфраструктури для високошвидкісних поїздів, повідомляє газета “Аль-Ахрам”. У завершеному вигляді ця мережа буде шостою за протяжністю у світі, цитує німецьку компанію агентство BTA.

Проект передбачає сполучення шістдесяти міст із максимальною швидкістю 230 км/год. Перша в Єгипті система високошвидкісних залізниць включатиме три лінії з пропускною здатністю 500 мільйонів поїздок на рік. Мережа буде доступною для 90 відсотків населення північноафриканської країни, а також туристів.

Перша лінія з’єднає червономорське місто Айн-Сохна з Олександрією та Марса-Матрух, розташованими на узбережжі Середземного моря. Його довжина становитиме 660 кілометрів. Друга лінія пройде між столицею Каїром та одним із найпівденніших поселень, Абу-Сімбелом, а третя – між містами Луксор у Верхньому (південному) Єгипті та Хургада на Червоному морі.

“Сіменс Мобілітіз” повідомила, що братиме участь із 8,1 млрд євро, які включають контракт на першу лінію за 2,7 млрд євро, підписаний у вересні 2021 року.

Німецька компанія оснастить мережу 41 восьмивагонним поїздом Velaro, 94 чотиривагонними поїздами Desiro та 41 вантажним локомотивом Vecron.

Очікується, що у рамках проекту буде створено до 40 000 робочих місць. Крім того, очікується поява близько 6700 нових робочих місць в єгипетських компаніях з доставки товарів.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

У Китаї жінок просять не робити макіяж у поїзді: залізничну компанію звинуватили у сексизмі

У Китаї стався скандал через рекламне відео державної залізничної...

З Хургади в Луксор запустять швидкісний поїзд, який доставляє туристів на екскурсії лише за 1 годину

Приємну новину для туристів, які прямують до популярної Хургади,...

ЄС запровадив нові правила подорожей поїздами

ЄС запровадив нові правила пасажирських перевезень на залізничному транспорті....