ГоловнаЄгипетУ Єгипті відкрився прикордонний контрольно-пропускний пункт, якому майже 2300 років

У Єгипті відкрився прикордонний контрольно-пропускний пункт, якому майже 2300 років

Грецька археологічна експедиція до Габала аль-Харіді на півдні Сухайського регіону виявила контрольно-пропускний пункт, якому не менше 2300 років. Пункт діяв під час правління царя Птолемея III, який правив з 246 до н.е. до 222 р. до н.е., за даними Міністерства туризму та пам’яток культури. Відкриття було зроблено під час розкопок у пошуках залишків птолеміївського храму.

Справа в цегляній будівлі, схожій на вежу, — пояснив генеральний секретар Вищої ради з давніх-давен Мустафа Вазірі. Він був розроблений для перевірки та контролю руху при перетині кордону між двома районами, збору податків та забезпечення захисту судноплавства по Нілу.

Найближчий храм присвячений давньоєгипетській богині Ісіді. Довжина будівлі становить 33 метри, а ширина 14 метрів, а вісь розташована з півночі на південь.

Археологи знайшли залишки документів з іменами, посадами та окладами робітників, а також будинок одного з їхніх керівників. Також було знайдено гробниці різних періодів, від кінця Старого царства до кінця династії Птолемеїв.

Птолемей III був одним із наймогутніших правителів Єгипту цієї династії. За його правління держава розширила свої території та контролювала основні торгові шляхи, а столиця Олександрія була одним із головних культурних та торгових центрів еллінізму.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини