ГоловнаЄгипетУ Єгипті температура б'є рекорди

У Єгипті температура б’є рекорди

Дуже спекотну погоду пообіцяли єгипетські метеорологи туристам у Шарм-ель-Шейху. За їхніми заявами, температура б’є рекорди, а висока вологість додає до відчуття спеки на додаткових 2-3 градуси. Порятунком для туристів може стати обіцяний сильний вітер, який трохи охолоджує цей пекло – правда він підніме великі хвилі на морі.

Також читайте: В Єгипті назвали безпечні пляжі для купання без акул

У Шарм-ель-Шейху до п’ятниці температура підніметься до +40 – і весь наступний тиждень сильно не знижуватиметься, тримаючись на рівні +38-39 градусів. Хоча наступного тижня обіцяно мінлива хмарність, яка трохи знизить екстремально високий рівень сонячної активності. Втім, туристам все одно радять користуватись сонцезахисними засобами максимального захисту.

У Хургаді спека трохи нижча – у середньому +34-35 градусів. Море для туристів більшість готелів відкрила. Вода прогріта до +28 градусів.

Щоправда, варто попередити, що також метеорологи заявили про сильний вітер і, отже, хвилювання на морі. Обіцяють хвилі до 2 метрів заввишки та північно-західний вітер, який трохи охолодить туристів.

Також читайте: Вчені назвали причину нападу акул на людей у ​​Хургаді

Свіжі новини

Погода

Схожі новини