ГоловнаЄгипетУ Великому єгипетському музеї буде представлено перший в світі висячий обеліск

У Великому єгипетському музеї буде представлено перший в світі висячий обеліск

У Великому єгипетському музеї (GEM) буде представлено понад 50 000 артефактів з Стародавнього Єгипту, включаючи повну колекцію царя Тутанхамона.

Згідно з джерелами в Міністерстві туризму і старожитностей, Великий Єгипетський музей (GEM) оголосив минулого четверга про встановлення першого в світі підвісного обеліска.

Згідно із заявою міністерства, новий дизайн покликаний надати відвідувачеві унікальний вид, оскільки він буде стояти на скляній пластині, спираючись на підставу обеліска.

У міністерстві додали, що будівництво обеліска перед фасадом музею завершено після його реставрації. Обеліск тепер являє собою єдине ціле, яке відвідувачі побачать перед входом до музею.

У Великому єгипетському музеї буде представлено перший в світі висячий обеліск

Ця конструкція є першою в своєму роді, і являє собою дуже точну систему, яка була створена для захисту тіла обеліска від вібрацій.

Відвідувачі зможуть встати на підставу обеліска, яке буде підвішено на чотирьох колонах, і зазирнути прямо в його інтер’єр, якого не бачили вже понад 3500 років. Вони також зможуть побачити відвідувачів, що стоять на відстані між підставою обеліска на землі і його тілом, піднятим над рівнем голови.

Установка обеліска являє собою складний інженерний процес, адже на древній артефакт не повинні впливати ніякі вібрації сучасного транспорту. Сюди входять коливання від підземної системи метро Каїра після завершення будівельних робіт або від руху автомобілів навколо музею, йдеться в заяві.

У Великому єгипетському музеї буде представлено перший в світі висячий обеліск

GEM, будівництво якого завершено на 97%, є одним з найбільших музеїв світу, присвяченим одній цивілізації в світі. На ньому буде представлено більше 50 000 артефактів з Стародавнього Єгипту, в тому числі повна колекція царя Тутанхамона, вперше в історії представлена ​​публіці.

У квітні 2020 року президент Єгипту Абдель Фаттах ас-Сісі прийняв рішення відкласти відкриття GEM і нового Національного музею єгипетської цивілізації до 2021 року у відповідь на пандемію нового коронавируса (COVID-19).

Музей дозволить своїм відвідувачам вільно переміщатися між музеєм і довколишніх плато Гіза, пішки, на баггі для гольфу або по канатній дорозі.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини