ГоловнаЄгипетДва туристичні турнапрямки Єгипту увійшли до світового топ-2022: не Хургада і не...

Два туристичні турнапрямки Єгипту увійшли до світового топ-2022: не Хургада і не Шарм-ель-Шейх

Опубліковано світовий рейтинг, що складається з 22 найкращих та найпопулярніших туристичних напрямків для відвідування у 2022 році. У номінації «Кращі та найпопулярніші туристичні напрямки по всьому світу» потрапили два єгипетські напрямки. За версією Travellers ‘Choice Awards, великою платформою для подорожей Tripadvisor, це міста Каїр та Луксор.

Tripadvisor, що спеціалізується на рейтингах туристичних напрямків відповідно до вражень відпочиваючих, зазначив, що вибір був сформований на відгуках та рейтингах напрямків, які мандрівники рекомендують відвідати своїм «колегам», та пропонованих заходах, на додаток до рекомендацій з розміщення та ресторанів.

Так, місто Каїр поєднує у собі традиції та сучасність. Крім того, це одне з найбільших міст Близького Сходу. Столиця Єгипту – місто 1.000 мінаретів та чудове місце для знайомства з єгипетською історією та культурою. У «скарбничку» номінації потрапило багато розваг, які можуть сподобатися туристам. Наприклад, відвідування різних археологічних пам’яток, включаючи Великі піраміди в Гізі, та круїзи Нілом.

Щодо спекотного міста Луксор згадуються видатні види діяльності, які туристи можуть там практикувати – польоти на повітряній кулі та політ над Долиною Царів, на додаток до відвідин унікальних археологічних пам’яток та туристичних пам’яток на західному та східному материку, а також приємний круїз по Нілу між та Асуаном.

Раніше, у квітні, британський Daily Mail назвав Єгипет одним із найкращих туристичних напрямків на весну та літо, віддавши йому друге місце у списку найкращих напрямків для відпочинку у 2022 році. За даними, Каїр, Марса-Алам, Луксор і Хургаду експерти вважають головними напрямками для відвідування в Єгипті, додавши, що з відкриттям абсолютно нового Великого єгипетського музею відвідування Каїра є обов’язковим.

Довідка: На околицях Каїра знаходиться величезний Єгипетський музей з муміями фараонів та позолоченими дерев’яними статуями Тутанхамона. У Гізі, передмісті столиці, – всесвітньо відомі піраміди та Великий сфінкс.

Луксор – місто на східному березі Нілу на півдні Єгипту, розташувався на місці стародавніх Фів – столиці єгипетських фараонів у XVI-XI століттях до н.е., коли вони перебували на піку могутності. У місті збереглися дві величезні архітектурні пам’ятки – величний Луксорський храм і розташований на півтора кілометри на північ від Карнакського храму. На західному березі річки для туристів доступні Долина Царів та Долина Цариць, які здобули всесвітню популярність завдяки гробницям фараонів.

Раніше DIP писав, що «У Єгипті температура б’є рекорди».

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Пекельні умови дісталися Єгипту. Згідно з інформацією метеобюро на курорти прийшла місцева спека

Пекельні умови дісталися Хургади і Шрам-ель-Шейха. Згідно з інформацією...

Саудівська родина поряд із Шарм-ель-Шейхом збудує елітний курорт

Холдингова група Ajlan and brothers із Саудівської Аравії прагне...

У Єгипті біля курорту Шарм-ель-Шейх сів на мілину і зруйнував рідкісний кораловий риф танкер що плив до Росії

На єгипетському курорті Шарм-ель-Шейх сталася НП: біля курорту сів...

5 архітектурних шедеврів давнини, висічені з каменю

Майбутнє завжди хвилювало уми людства. Адже саме там все...

У Єгипті планують побудувати ще один курорт на Червоному морі

Влада Єгипту слідом за залученням інвестицій з ОАЕ в...