ГоловнаCOVID Travel NewsПерший випадок коронавірусу виявлено в Олімпійському селищі в Токіо

Перший випадок коронавірусу виявлено в Олімпійському селищі в Токіо

Перший випадок коронавіруса був виявлений в Олімпійському селищі в Токіо – за кілька днів до початку літніх Олімпійських ігор в японській столиці, повідомили світові агентства з посиланням на BTA.

Оргкомітет Олімпіади оголосив сьогодні, що в однієї людини позитивний результат. Більше подробиць вони не повідомили.

За повідомленнями ЗМІ, інфікований є членом незазначеної іноземної делегації і не є спортсменом.

Оргкомітет також оголосив, що в цілому 15 чоловік, пов’язаних з Олімпіадою, дали позитивний результат на коронавірус. Це сім співробітників олімпійських об’єктів, два журналіста і шість чоловік, причетних до проведення змагань. Серед останніх – перший випадок коронавіруса в Олімпійському селищі.

Ця новина підсилює побоювання з приводу Олімпійських ігор, які повинні були відбутися в минулому році, але були відкладені через пандемію. Спортсмени тільки починають прибувати на ігри, які розпочнуться 23 липня і триватимуть до 8 серпня.

Організатори запевнили, що вживають всіх необхідних заходів обережності. Після прибуття до Японії п’ятеро спортсменів були ізольовані через коронавірус.

Суспільні настрої в Японії проти Олімпіади посилюються на тлі зростання нових інфекцій на її території. Є побоювання, що наплив іноземних туристів може значно прискорити поширення коронавірусу і ще більше погіршити і без того напружену систему охорони здоров’я Японії.

12 липня в Токіо було оголошено надзвичайний стан, який триватиме до 22 серпня. У четвер в японській столиці зареєстровано рекордну 1308 нових випадків коронавіруса. Вчора було зареєстровано 1271 нових зараженнь в порівнянні з 822 минулої п’ятниці.

В Японії, країні з населенням 126 мільйонів чоловік, з початку пандемії було зареєстровано понад 831000 випадків коронавірусу. Загинуло більше 15 000 чоловік.

Новини партнерів

Свіжі новини

Погода

Також читайте