ГоловнаАвстраліяСкладено рейтинг національності туристів яких найбільше не люблять у світі

Складено рейтинг національності туристів яких найбільше не люблять у світі

Британська маркетингова компанія YouGov провела аналіз, щоб дізнатися, туристи яких національностей найбільше не люблять у світі. Експерти вивчили, що думають один про одного 26 національностей, і виділили серед них топ-5, яких люди не раді бачити у різних куточках світу.

Дослідження показало, що немає однозначної відповіді і сприйняття мандрівників сильно варіюється в залежності від країни. Наприклад, російські туристи сприймаються негативно у Німеччині, тоді як у Йорданії, Кувейті і що може здивувати, США їх вороже не приймають. А ось британці не користуються популярністю в більшості країн континентальної Європи, причому в інших місцях їхнє сприйняття нейтральне. У дослідженні YouGov також наголошувалося, що питання національності туристів часто ускладнюється стереотипами та забобонами, що впливають на їх сприйняття у різних країнах.

У звіті було виділено п’ять національностей, які, на думку опитаних, є найменш привабливими туристами:

1. Китайці — найчисленніші туристи по всьому світу — вони опинилися на першому місці серед найменш улюблених мандрівників. Вони нечасто згадуються у світлі гучних інцидентів та дивної поведінки за кордоном. Проте є локації, де їх недолюблюють. Це насамперед країни Південно-Східної Азії – Таїланд, Малайзія, Сінгапур, В’єтнам. У Європі до них менше претензій, ніж до інших національностей. Найбільше не раді китайським мандрівникам жителі Данії.

2. Росіяни — порівняно з китайцями їх за кордоном небагато, але вони залишають помітний слід. У Німеччині та скандинавських країнах їх часто називають найгіршими туристами. 10% опитаних вважають росіян одними з найгірших туристів у Єгипті.

3. Британці – особливо непопулярні у Німеччині та Іспанії. Там їх асоціюють із п’яною та хуліганською поведінкою. Цікаво, що навіть у Великій Британії багато хто не любить британських туристів.

4. Американці – зараз не так турбують місцевих жителів, як це було раніше. Їх сприймають переважно позитивно, крім окремих випадків неадекватної поведінки.

5. Австралійці – іноді виділяються своєю непристойною поведінкою за кордоном, особливо в азіатських країнах.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названо найнебезпечніше місто у світі

Це приморське місто відоме своїми приголомшливими пляжами, розкішними курортами...

Гід Мішлен почав оцінювати готелі за системою «Ключ»: всього можна отримати три ключі

Гід Мішлен, авторитетне джерело оцінок ресторанів, тепер розширює свою...

Названі найкращі та найгірші міста Європи для віддаленої роботи

Мрієте про роботу за кордоном, але не знаєте, куди...

Названі наймодніші міста у світі

Дослідження, проведене Ubuy.fr, виявило, які міста світу є найбільш...

Google опублікував найкращі напрямки для літнього туризму

Google поділився інформацією про те, куди люди збираються вирушити...