ГоловнаГотеліГід Мішлен почав оцінювати готелі за системою «Ключ»: всього можна отримати три...

Гід Мішлен почав оцінювати готелі за системою «Ключ»: всього можна отримати три ключі

Гід Мішлен, авторитетне джерело оцінок ресторанів, тепер розширює свою експертизу на розкішні готелі. Нова система рейтингу під назвою “Ключ” вже поставила оцінки приблизно 200 готелям у Франції. Максимальна оцінка – 3 ключі.

Згідно з французькими ЗМІ, за системою «Ключ» готелі поділяються на такі три категорії:

  • 1 ключ присвоюється приватним готелям,
  • 2 ключі – винятковим,
  • 3 ключі – престижним готелям.

У рамках першої оцінки «Мішлен» вже визначив 24 готелі категорії Three Key, 38 – Two Key та 127 – One Key. Серед найвищих рейтингів – знаменитий Four Seasons George V та безліч палацових готелів, а також заміські заклади типу Lafauri-Peyraguey та Château de la Gaude, відзначені двома ключами.

Особливість нового рейтингу – оцінка не тільки основних зручностей готелю, але й інших аспектів, наприклад ресторанів, дизайну та якості послуг. Мішленівському гіду важливий місцевий колорит, індивідуальність та створення незабутніх вражень для гостей. Це нововведення уважно відстежується сектором розкішних готелів, які з нетерпінням очікують, як оцінки впливового рейтингу вплинуть на бізнес. Передбачається, що рейтинги Michelin Key, які поширилися Францією, з’являться і в інших країнах: у США оголошення оцінок очікується 24 квітня, в Іспанії – 29 квітня, в Італії – на початку травня, а в Японії та Кореї – у липні.

Зазначимо, що ринок розкішних готелів, де досі найбільшим гравцем був Forbes Travel Guide, тепер очікує на нову конкуренцію з боку Michelin Key, що, без сумніву, додасть інтересу і нових стандартів у сферу готельного бізнесу.

Довідка: Перший гід був випущений в 1900 Андре Мішленом, одним із засновників компанії Michelin. Гід спочатку був списком різних місць, які могли б стати в нагоді мандрівникові: готелі, ремонтні майстерні, закусочні або платні автомобільні стоянки.

Згодом Мішленовський гід перетворився на авторитетне керівництво з оцінки ресторанів. Особливо відомий він системою зірок, що присуджуються ресторанам за високу якість кулінарії. Ресторан може отримати від однієї до трьох зірок Мішлен: одна зірка означає «дуже хороший ресторан у своїй категорії», дві зірки – «чудова кухня, варте зупинки», три зірки – «виключна кухня, варте спеціальної поїздки». Отримання зірок Мішлен сприймається як високе досягнення у світі гастрономії і може суттєво вплинути на репутацію та бізнес ресторану.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Названо найнебезпечніше місто у світі

Це приморське місто відоме своїми приголомшливими пляжами, розкішними курортами...

Названі найкращі та найгірші міста Європи для віддаленої роботи

Мрієте про роботу за кордоном, але не знаєте, куди...

Названі наймодніші міста у світі

Дослідження, проведене Ubuy.fr, виявило, які міста світу є найбільш...

Google опублікував найкращі напрямки для літнього туризму

Google поділився інформацією про те, куди люди збираються вирушити...

Названо найщасливішу країну світу

Згідно з дослідженням «Всесвітня доповідь про щастя», Фінляндія всьоме...