ГоловнаМексикаНазвано найнебезпечніше місто у світі

Названо найнебезпечніше місто у світі

Це приморське місто відоме своїми приголомшливими пляжами, розкішними курортами та захоплюючим нічним життям. Однак за цим яскравим першим враженням ховається похмура реальність. Лос-Кабос, один із найпопулярніших курортів у Мексиці, також є одним із найнебезпечніших міст у світі з приблизно 300 вбивствами на рік, передає Express.

Лос-Кабос – це красиве приморське місто в Мексиці, відоме своїми чудовими пляжами, розкішними курортами та яскравим нічним життям. Однак за цією туристичною пишністю ховається тривожна статистика: у Лос-Кабосі один із найвищих рівнів убивств у світі — близько 300 щорічно.

Лос-Кабос включає два міста: Кабо-Сан-Лукас та Сан-Хосе-дель-Кабо. Незважаючи на високу злочинність, сюди продовжують прибувати туристи, яких приваблюють теплий клімат, зручні авіарейси та різноманітні можливості для відпочинку – від глибоководної риболовлі до спостереження за китами.

Однак рівень убивств у Лос-Кабосі продовжує зростати. З 111,3 смертей на 100 000 осіб місто потрапляє до списку найнебезпечніших міст світу. Більшість злочинів пов’язані з наркотиками та конфліктами між бандами, які загострилися останніми роками.

Попри це мільйони туристів продовжують відвідувати Лос-Кабос. Для їх безпеки було вжито серйозних заходів: створено спеціалізовану туристичну поліцію, посилено охорону на великих курортах, а також збільшено спостереження в популярних туристичних місцях.

Завдяки цим заходам туристи можуть відносно безпечно насолоджуватися відпусткою в Лос-Кабосі, який славиться своїми пляжами, кулінарією та пригодницькими розвагами. Деякі пляжі міста відзначені “Блакитним прапором” за високі екологічні стандарти та чистоту.

Хоча Лос-Кабос залишається популярним туристичним напрямом, місцева влада, незважаючи на зусилля, поки що не може вирішити основні проблеми, які породжують високий рівень злочинності.

Читати також: Топ-10 найнебезпечніших країн для жінок-туристок

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Гід Мішлен почав оцінювати готелі за системою «Ключ»: всього можна отримати три ключі

Гід Мішлен, авторитетне джерело оцінок ресторанів, тепер розширює свою...

Названі найкращі та найгірші міста Європи для віддаленої роботи

Мрієте про роботу за кордоном, але не знаєте, куди...

Названі наймодніші міста у світі

Дослідження, проведене Ubuy.fr, виявило, які міста світу є найбільш...

Google опублікував найкращі напрямки для літнього туризму

Google поділився інформацією про те, куди люди збираються вирушити...

Названо найщасливішу країну світу

Згідно з дослідженням «Всесвітня доповідь про щастя», Фінляндія всьоме...