ГоловнаВЕЛИКА БРИТАНІЯШматок весільного торта принцеси Діани і принца Чарльза продали на аукціоні

Шматок весільного торта принцеси Діани і принца Чарльза продали на аукціоні

Через сорок років після весілля британського спадкоємця престолу принца Чарльза і принцеси Діани шматок їх весільного торта був проданий на аукціоні за 2220 фунтів стерлінгів (2620 євро), повідомляє AFP.

Чарльз і леді Діана Спенсер, що стала принцесою Уельською після весілля, одружилися 29 липня 1981 року в соборі Святого Павла. Пара розлучилася 11 років по тому, в 1992 році. Леді Ді загинула в автокатастрофі в Парижі 31 серпня 1997 року.

Проданий на аукціоні шматок марципанового торта прикрашений королівським гербом в червоному, синьому і золотом кольорах. Відразу після церемонії його вручили Мойра Сміт, яка в той час служила королеві-матері в Кларенс-хаусі.

Шматок торта розміром 20 на 18 сантиметрів і вагою 794 грами зберігався в стретч-плівці в старій формі для випічки 40 років. Сім’я Сміта зберігала його до 2008 року, коли він був куплений колекціонером, який запропонував його на аукціоні Домініка Вінтера в Сайренчестере, Глостершир.

На весілля принца Чарльза і принцеси Діани було приготовлено 23 формальних торта, в тому числі основний багатоярусний фруктовий торт заввишки 1,5 метра і вагою 102 кілограми.

Шматок, подарований Мойра Сміт, є торт, який подають членам сім’ї Кларенс-Хаус в знак вдячності за їх службу.

Організатори аукціону очікували, що шматок весільного торта, який назвали «унікальним королівським сувеніром», буде проданий за 300-500 фунтів стерлінгів.

Слідкуйте за нами на: Google News | Telegram | Facebook | Twitter
- Реклама -
- Реклама -

Актуально про...

Погода

Схожі новини