ГоловнаВелика БританіяДжонсон: Brexit показав, що британці люблять свободу так само, як українці

Джонсон: Brexit показав, що британці люблять свободу так само, як українці

Brexit показав, що британці люблять свободу так само, як і українці, котрі борються проти російського вторгнення. Про це заявив прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон, а його виступ опозиційні депутати та коментатори назвали недоречним, повідомляє Reuters.

Джонсон заявив на конференції Консервативної партії, що інстинкт британців завжди спонукає їх обирати волю, як і українців.

“Я можу навести кілька відомих недавніх прикладів. Коли британці проголосували за Brexit… Я не думаю, що це сталося тому, що вони відчували невиразну ворожість до іноземців. Це сталося тому, що вони хотіли бути вільними, щоб робити речі по-іншому і щоб ця країна могла керувати собою”, – сказав він на конференції, на якій також був присутній посол України у Великій Британії.

Член опозиційного парламенту від лейбористів Кріс Брайант назвав заяву прем’єр-міністра “абсолютно перекрученим аргументом”.

«Україна хоче приєднатися до Європейського Союзу. Люди у Франції та Іспанії також вільні». – зазначив народний депутат.

Джонсон заявив, що Великобританія підтримує Україну і що президент Росії Володимир Путін “боїться”, що демократична та вільна Україна підірве його правління.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини