ГоловнаВелика БританіяДжонсон переконає Індію зменшити залежність від Росії

Джонсон переконає Індію зменшити залежність від Росії

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон наступного тижня відправиться з візитом, що давно відкладається, в Індію для зміцнення зв’язків у галузі безпеки, повідомляє BNR.

Борис Джонсон зустрінеться зі своїм індійським колегою Нарендрою Моді у Делі у п’ятницю. Очікується, що переговори будуть присвячені питанням оборони та торгівлі. Це буде перша велика поїздка Джонсона як прем’єр-міністра після того, як багато із запланованих ним візитів було скасовано через Covid-19.

Британія намагається переконати Індію зменшити свою залежність від Москви з того часу, як Росія вторглася до України.

Минулого місяця міністр закордонних справ Ліз Трасс відвідала Індію, намагаючись схилити країну до запровадження більш жорстких санкцій проти Росії та більш тісної співпраці в галузі торгівлі, оборони, енергетики та продовольчої безпеки.

Індія не виступила із прямою критикою Росії після вторгнення в Україну 24 лютого і не засудила агресію під час голосування в ООН. На порядку денному Джонсона також значиться візит у четвер до штату Гуджарат, п’ятий за величиною штат Індії, де він, як очікується, оголосить про великі інвестиції у ключові галузі промисловості, а також про нову співпрацю в галузі науки, охорони здоров’я та технологій.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини