ГоловнаВелика БританіяБорис Джонсон: Існує реальна можливість, що війна в Україні триватиме до кінця...

Борис Джонсон: Існує реальна можливість, що війна в Україні триватиме до кінця 2023 року

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив, що існує реальна можливість того, що війна в Україні продовжуватиметься до кінця наступного року, повідомляє БНР.

Джонсон зробив цю заяву на прес-конференції в Делі, де він перебуває з візитом. Там же британський прем’єр-міністр заявив, що наступного тижня відновить роботу посольство Великобританії у Києві, і Британія продовжить надавати активну військову допомогу Україні.

Борис Джонсон заявив, що Захід не може залишатися осторонь і спостерігати за агресією Путіна. Він похвалив британських дипломатів, які залишилися на службі в регіоні, та оголосив, що посольство у Києві відновить роботу наступного тижня.

Хоча Індія не так різко засуджує дії Росії, Борис Джонсон заявив, що його індійський колега Нарендра Моді дав зрозуміти, що Індія хоче миру і “росіяни пішли з України”.

Британський прем’єр-міністр також заявив, що його країна продовжує відправляти військову техніку українському спротиву.

Міністерство оборони тим часом підтвердило, що воно відправляє танки Challenger 2 до Польщі в обмін на танки Т-72, ​​які Польща відправить до України. Це на додаток до британських бронетранспортерів, які будуть відправлені безпосередньо до України, про що повідомлялося раніше.

Очікується, що міністр оборони Бен Уоллес оголосить подробиці пізніше.

Борис Джонсон також заявив в Індії, що можливість продовження війни до кінця наступного року є реальною, посилаючись на оцінки британської розвідки.

Три дні тому британська розвідка повідомила, що наступна фаза вторгнення, швидше за все, буде “війною на виснаження” і триватиме кілька місяців. Тоді було висловлено припущення, що чисельна перевага російських військ навряд чи буде вирішальною проти запеклого українського опору.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини