ГоловнаВелика БританіяCOVID-19 перетвориться в звичайну застуду

COVID-19 перетвориться в звичайну застуду

Незабаром COVID-19 стане «принципово іншою хворобою», перетворившись, як і інші коронавіруси, в іншу причину застуди; таку думку висловив професор Пол Хантер з Медичної школи Норвіч Університету Східної Англії у своїй статті в журналі Spectator.

«Ковід стане ще однією хворобою. Через кілька років більшість випадків зараження ним буде протікати безсимптомно або в легкій формі захворювання носа і горла. Іншими словами, COVID стане ще однією причиною простудних захворювань», – сказав учений.

Він також підкреслив, що симптоми COVID-19 стали більш впізнаваними. Наприклад, варіант Дельта характеризується болем в горлі і нежитю.

Професор Хантер вважає, що коронавірусна інфекція стане сезонним захворюванням, пік якого настане взимку, що призведе до значного скорочення смертності. За його словами, вакцинація сповільнить поширення COVID-19, але в меншій мірі захистить нас від нових випадків зараження. Однак вакцини захистять нас від більш важкого перебігу хвороби і її летального результату, додав він.

«Колективний імунітет ніколи не буде створено, але ми досягнемо керованого балансу між імунітетом і інфекцією», – сказав професор Хантер, додавши, що все погане вже позаду, принаймні в тому, що стосується ситуації в Великобританії.

Джерело: ТАСС

Свіжі новини

Погода

Схожі новини