ГоловнаТуризмЯк підготувати своє авто для дальньої подорожі

Як підготувати своє авто для дальньої подорожі

З шансом насолодитися мальовничими автомагістралями, зачарованими національними та державними парками, прохолодними маленькими містечками та середніми містами, «велика дорожня поїздка» є одним з улюблених ритуалів теплої пори року.

Ви готові? Не так швидко. Більше 60 відсотків сімей вирушають у дорогу на канікулах, і, за оцінками, чотири з 10 водіїв не готові до аварійних поломок.

Основні причини надзвичайних ситуацій на дорогах є досить передбачуваними: Ви один з двох третин водіїв, які не перевіряють акумулятори своїх автомобілів? Ви один із п’яти, хто не уявляє, як змінити шину? Ви один з чотирьох із 10, хто не має на борту аварійного набору? Ось як зробити так, щоб наступна поїздка пройшла безперешкодно.

1. Проведіть перевірку вашої машини

Заплануйте перевірку технічного обслуговування перед поїздкою. Перевірте рівень масла, рідини, акумулятора та шин. Переконайтесь, що в запасній шині є повітря. Звичайно, це здається очевидним, але, швидше за все, ви ще цього не зробили, так?

2. Возіть з собою аварійний комплект

Автонаука – це не ракетобудування: упакуйте мобільний телефон і зарядний пристрій, який можна підключити до вашої машини, ліхтарик (зі свіжими акумуляторами та резервними акумуляторами), аптечку, основний набір інструментів (включаючи манометр і регульований ключ), рідина для склоочисників, кабелі перемичок, аварійні спалахи або відбивачі, питна вода та закуски для людей та домашніх тварин. Збір аварійного набору може здатися клопотом. Ви знаєте, що ще більше клопоту? Будучи застрягшим на узбіччі дороги, не маючи жодної речі з цього списку.

Як підготувати своє авто для дальньої подорожі

3. Не замикайтеся

Візьміть із собою додаткові ключі від машини, знайдіть хвилинку, щоб захопити ключі перед виходом з машини, і перевірте батареї на пультах дистанційного керування та розумних клавішах із захистом від ключів та захистіть їх від води та інших небезпек. Деякі водії вважають, що постійні звички до ключів від автомобіля (ви навіть можете назвати їх ритуалами) допомагають їм відстежувати ключі. Наприклад: Завжди зберігайте ключі в одному місці, вимовляйте слово «ключі» вголос перед тим, як виїжджати, і міняйте батареї на пультах на початку та в кінці переходу на літній час.

4. Перевірте свою страховку

Перевірте свою страховку автомобіля, щоб переконатись, що у вас є роздрукована копія вашого полісу та чи вона ще дійсна. Ніхто не хоче потрапити в аварію далеко від дому без відповідної страховки.

Свіжі новини

Погода

Також читайте

Єгипет накриває депресія та різкі погодні гойдалки з піском та пилом

Єгипет накриває депресія — у метеорологічному сенсі: саме так...

У Туреччині назвали наскільки готелі підвищать ціни

Якщо в Туреччині хочуть отримати дохід від туризму, який...

Для туристів запустили безкоштовний рейс без вказівки кінцевого пункту: про нього капітан оголосив за 2 години після зльоту

Оригінальним способом вирішила порадувати своїх туристів – учасників програми...

ОАЕ пішли під воду, затоплено дороги, будинки та готелі. Туристів попередили про небезпеку

У вівторок влада звернулася до жителів і туристів Дубая...