ГоловнаТуризмWTTC: сектор подорожей і туризму в 2020 році втратив 4,5 трильйона доларів...

WTTC: сектор подорожей і туризму в 2020 році втратив 4,5 трильйона доларів США

Звіт про економічний вплив (EIR) Всесвітньої Ради з Подорожей і Туризму показав повне вплив Covid-19 на світовий туризм.

Орган стверджує, що в минулому році сектор зазнав збитків у розмірі майже 4,5 трильйона доларів США.

Щорічне дослідження показує, що внесок туризму у ВВП в 2020 році впав на приголомшливі 49 відсотків в порівнянні із загальною світовою економікою, яка в минулому році скоротилася всього на 3,7 відсотка.

Величезні збитки, понесені в 2020 році, показують повну картину того, як сектор намагається вижити перед обличчям жорстких обмежень на поїздки і непотрібних карантинів, які продовжують загрожувати швидкому відновленню світової економіки.

В цілому, внесок сектора у світовій ВВП впав до 4,7 трильйона доларів США в 2020 році (5,5 відсотка світової економіки) з майже 9,2 трильйона доларів США в попередньому році (10,4 відсотка).

У 2019, коли світовий туризм процвітав і створював кожне четверте нове робоче місце в світі, цей сектор забезпечив 10,6% (334 млн) робочих місць у всьому світі.

Однак в минулому році, коли пандемія охопила саме серце туризму, було втрачено понад 62 мільйонів робочих місць, що є скорочення на 18,5 відсотка, в результаті чого в галузі в усьому світі залишилося всього 272 мільйони чоловік.

Звіт також показує шокуючу втрату витрат на поїздки за кордон, які знизилися на 69% в порівнянні з попереднім роком.

Дослідження WTTC показує, що один тільки світовий туристичний сектор був зруйнований, обтяжений безпрецедентними втратами в розмірі майже 4,5 трильйона доларів США.

Свіжі новини

Погода

Схожі новини