ГоловнаТаїландУ Таїланді можуть запровадити сухий закон для туристів

У Таїланді можуть запровадити сухий закон для туристів

На курортах Таїланду продовжуються арешти власників ресторанів, які продають відвідувачам алкоголь після 21:00, порушуючи встановлені правила. Так, у Паттайї за останній тиждень затримали вже понад десяток бізнесменів, повідомляє портал The Thaiger.

Зазначається, що в основному заклади намагаються створити видимість приміщення, що не функціонує вечорами. Наприклад, вимикають світло та музику, але продовжують обслуговувати гостей, більшість із яких іноземні відпочиваючі. Десь використовують одноразовий пластиковий посуд для подачі алкоголю під виглядом соків, а в деяких місцях продаж напоїв здійснюють заздалегідь, до 9 години вечора, при цьому відвідувачі отримують свої замовлення пізніше.

Поліція продовжить рейди громадськими місцями Таїланду. Поки що не повідомляється про затримання туристів за недотримання санітарних вимог при відвідуванні барів, ресторанів та кафе. Перевірки проводяться переважно у нічний час. Яке покарання загрожує порушникам не уточнюється. За словами представників правоохоронних органів, через недбале ставлення бізнесу до антиковидних заходів, а також погіршення епідобстановки в найближчому майбутньому не виключена і повна заборона на продаж алкоголю.

Також буде цікаво: Тепер туристам доведеться платити в’їзний збір при подорожі до Таїланду

Нагадаємо, на сьогодні територія королівства ділиться на дві колірні зони: «помаранчеву», куди входить 69 регіонів, та «синю», що складається з 8 провінцій та 18 туристичних районів. Пункти громадського харчування, розташовані в «помаранчевій» області, можуть працювати у звичайному режимі, але не пропонувати гостям алкоголь. При цьому в «синій» зоні бари та паби залишаються закритими, а ресторанам, які мають сертифікат SHA+ або Thai Stop Covid 2+, дозволено подавати клієнтам алкоголь до 21:00.

Паттайя належить саме до «синьої» території, де власники барів мають можливість тимчасово зареєструвати свій заклад як пункт громадського харчування та пройти сертифікацію за програмами SHA Plus від Міністерства туризму та спорту або Thai Stop COVID 2 Plus – від МОЗ. Тільки при отриманні необхідних документів, що свідчать про відповідність стандартам санітарної безпеки, ресторан отримає право надавати гостям алкогольні напої у певний час.

Свіжі новини

Погода

Також читайте